Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet úgy egy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy házasság, hogy tényleges aktus szinte soha nincs csak "petting"?

Figyelt kérdés
Az aktust nem élvezem, így már-már szinte nincs is, mindig kézzel elégítjük ki egymást.

2013. szept. 30. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha mindkét félnek elég, akkor igen.


(Nekem nem működne)

2013. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha valami mindkét félnek megfelel, akkor működhet.
2013. szept. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%
Ideig-óráig biztos.
2013. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez nem úgy hangzik, mintha nem vágynál rá. Mással is voltál életedben, akivel viszont élvezted az aktust? Vagy esetleg van Benned valami távoli, megfoghatatlan vágy rá (nem a házastársaddal)?
2013. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Én nőként biztos nem bírnám ezt. Ha házasság előtt is ez lett volna, eleve nem házasodok. Ha házasság után jött, megpróbálnék megoldást keresni a problémára. Ha nincs, sajnos az útjaink valószínűleg elválnának, mivel nekem lételemem a szex.
2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Még nem voltam mással soha, a férjem az első.


Jó nekem így, de kicsit azért vágyok a rendes szexre, de sajnos nem tudom élvezni rendesen, több a kudarc benne mint az öröm, így már nem nagyon erőltetjük....



( És most ne azon lovagoljon mindenki, hogy az első emberhez férjhez menni hülyeség...blablabla, mert 1nem ez a kérdés, 2 nem a szex a legfontosabb... stb

2013. szept. 30. 21:55
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Csak akkor, ha ezzel mindkét fél maximálisan elégedett...


Én nem bírnám...

2013. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ez esetben célszerűbb lenne mindezt a férjeddel megbeszélni, ahelyett, hogy itt tartasz közvélemény-kutatást, miközben lepontozod a neked nem tetsző válaszokat.
2013. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha nem a szex a legfontosabb, miért tetted fel ezt a kérdést?

2. Miért nem a férjeddel beszéled ezt meg?


Egyébként ismerd meg magad mozgalom.

Figyelj a testedre amikor pettingeltek. Fogalmazd meg mi az a mozdulat, mozdulatsor, pozíció, stb... ami el tud juttatni a csúcsra. Mindezt mondd el a férjednek, hátha tud valamit kezdeni az információval.

2013. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
6: Akkor egyszerűen csak rossz partnert választottál, sajnálom, hogy nincs jó élményed.... Sose élvezted? És mi ennek az oka?
2013. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!