Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet úgy egy házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy házasság, hogy tényleges aktus szinte soha nincs csak "petting"?

Figyelt kérdés
Az aktust nem élvezem, így már-már szinte nincs is, mindig kézzel elégítjük ki egymást.

2013. szept. 30. 21:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha nektek ez így elég, akkor működhet.

Amúgy nálunk is hasonló a helyzet. Életem első szerelméhez mentem hozzá, és én sem élvezem magát az aktust igazán. Vágyom rá, meg nem rossz....de konkrét élvezetet nem nyújt.

2013. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem nem lenne kielegito es a jellememtol fuggene hogy valok vagy megcsalok...

Ugy probaltad mar hogy szex kozben a csiklodat simogatod?

2013. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáltok rendesen? Mert ez is része a jó szexnek. Meg kell beszélni, hogy ez ìgy nem jó, próbáljunk mást. Nem vagytok gondolatolvasók, erről pedig nem ciki beszélni.

Egyébként működhet, ha a párodnak is elég ennyi. De ezt vele kell tisztázni.

2013. okt. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem élvezed az aktust az igenis gond, keress egy szakembert: szexuálpszichológust vagy nőgyógyászt, attól függ mi a pontos ok. Ha fizikai fájdalmat okoz az együttlét, akkor azt kezelni kell, lehet hogy testi eredetű, lehet hogy lelki.

Másrészt ne várd, hogy rögtön az elején sikoltozva menj el, ahhoz azért több idő kell, hogy megismerd a tested, meg ő is a tiedet. Azt mondtad ő az első. Szerintem ne add fel, idővel egyre jobb lesz. Keress szakembert. Mi ezen nem tudunk segíteni. A kérdésre válaszolva pedig nem fog működni. Nem miattad, a férjed miatt. Biztos vagyok benne, hogy pár év múlva azért többre is vágyok. Ez a dolgok rendje. És mi van a gyerekvállalással? Ha szeretnétek babát, azt pettinggel nem hozzátok össze.

2013. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam le, és egyenlőre kielégítő mindkettőnk számára ez így ahogy van, és kommunikálunk is mindenről, nincs semmi ilyesmi gond, csak pusztán kíváncsi voltam mások véleményére.... :)


Egyszerűen érdekel hogy mások minként vélekednek az ilyesmi "furcsaságokról"...


Majd ha babát szeretnénk, akkor természetesen lesz aktus is rendszeresen, hiszen az sem rossz, csak valahogy egyikőnknek sem nyújt akkora élvezetet, mint a petting.... :)

2013. okt. 1. 11:16
 16/18 anonim ***** válasza:
56%

"Ez esetben célszerűbb lenne mindezt a férjeddel megbeszélni, ahelyett, hogy itt tartasz közvélemény-kutatást, miközben lepontozod a neked nem tetsző válaszokat."

Bárki pontozhat ezen az oldalon, aki regisztrálva van, még csak válaszolnia sem kell a kérdésre.Felesleges mindig a kérdezőt gyanúsítgatni ezzel.Az én válaszom is volt már úgy lepontozva, hogy egyetértett velem a kérdező. Ez egy ilyen oldal.Nem a % miatt kell válaszolni.


Kérdező! Beszéltél már erről a férjeddel őszintén?Vajon neki meddig lesz elég, hogy csak kézzel elégítitek ki egymást? Ha neki is megfelel ez, akkor semmi gond, biztos vannak ilyen emberek. Csak vigyázz, ne hogy csak neked mondja ezt.

2013. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

több partnerem volt, volt akivel nagyon élvezetes is volt a szex

de a mostani szerelmemmel "csak" átlagos. viszont ilyen jól senki nem ujjazott/nyalt mint ő, néha duplán elmegyek

előtte én sem gondoltam, hogy működhet így, de azt kell mondanom, igen

2013. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: Lehet, hogy ezért nem esik olyan jól az aktus, mert előtte már többször elélveztél... :) A nők sem mind multiorgazmusosak pihenés nélkül...:) Nekem egy ideig kifejezetten rosszul esik, fizikailag kellemetlen, ha nem hagynak békén....
2013. okt. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!