Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen jelek utalnak arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra ha egy nő megcsalja a párját?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 19:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a frizurát alá tudom támasztani, mert(ugyan valódi megcsalásról szó sincs, csak tetszeni akartam egy fiúnak és akkor én is új fazont vágattam ugyan növesztem a hajam és már nagyon utáltam, szóval ez 2 az 1-ben dolog volt.)


másrészt nem nagyon beszélgettem vele. amúgy se vagyok nagyon kitárulkozós, de akkor még inkább magamba fordultam.

2013. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem zárkózik magába és nem hidegül el. Legalábbis nem minden esetben.

Bizalom. mást nem tehetsz.

2013. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A szokásosnál gyakrabban kimaradozik, erre mindig van magyarázata "edzeni/barátnőnél/anyukámnál/vásárolgatni/túlórázni voltam" plusz dugdossa a telefonját.
2013. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, a dugdossa a telefonját tipikus intő jel. Nincs kedve veled tölteni az idejét. A kapcsolatotoktól függ, hogy ez mit takar pontosan, ha még csak jártok, kevesebb találkozás, ha együtt éltek, elhúzódik. Vagy pl sokat gondolkozik el, látványosan máshol jár az esze. Vagy van, aki láthatóan őrlődik, vagy ideges és a munkahelyi stresszre fogja. Mindenkinél máshogy jön le, de szinte mindenkinek megváltozik a viselkedése.
2013. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az új frizura nem feltétlenül megcsalás jele. Mutass egy nőt, aki nem szeret fodrászhoz járni, vagy időnként változtatni a fazonon, színen.

Ha emellett feltűnően kicsípi magát (a korábbi helyzethez képest), új ruci, új kiegészítők..stb, akkor már gyanakodj.


De szerintem ha valami kezd elromlani, azt egy normális kapcsolatban észre kell, hogy vedd. Nem beszéltek annyit, nem bújik annyit, nem bízik annyira benned, furcsák a reakciói. Nem ugyanolyan az ágyban. stb.

Én tuti észrevenném, ha a férjem megcsal.

2013. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Megváltozik a napirendje (hamarabb elindul otthonról, később ér haza, több túlóra)

Megváltoznak a szokásai (eddig szem előtt lévő telefont mindig magánál tartja, eddig mentett híváslista és sms most mindig ki van törölve, "fontosabbá válnak" a barátnők, többet foglalkozik otthon a külsővel, csinosabban öltözködik)

Megváltozik a párjához a viszonya (csökken a szexuális igénye, inkább jobban figyel az otthoni feladataira hogy azok rendbe legyenek, hogy minél kisebb feltűnést keltsen, lehet akár kevesebb, figyelmesebb is a párjához a napi rutin alatt, csak az ágyjelenetet kerüli..., könnyebben belemegy ha a párjának nélküle van programja, jobban érdeklődik, hogy a párja pontosan mikor hol tartózkodik, milyen annak a napirendje.

Stb.

2013. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!