Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire szőrös a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szőrös a házastársad (férjed/feleséged)? Mennyire ad az epilálásra? Téged mennyire zavar a szőr?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 10:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Bizonyos mértékig tolerálom,de egy bizonyos határ után igénytelenségnek tartom.A párommal mind a ketten epilálunk.
2013. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

A férjem szőrös mindenhol, kivétel a háta, nyaka. Nekem így pont jó. A mellkasát és a hónalját le szokta borotválni, mert ő utálja hogy szőrös a mellkasa. De engem sosem zavart a mellkasa. Szerintem a csupasz férfi bu..s, számomra az a férfias, ha szőrös a keze, lába, és ha nem is dzsungel, de legyen egy kis szőr a mellkasán is.

Én rendszeresen borotválom a hónaljam és a lábaimat.

2013. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Férfi vagyok. Intim részt és hónaljt borotvával "karban tartom", de utánna hagyom kicsit nőni. Az én partnereim így találnak vonzónak, senki sem szerette volna, hogy szőrtelenítsem a testem. Számomra vonzóbb egy nő ha inkább szőrtelen, de például az intim zónánál nem zavar ha van egy kis szőr.
2013. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Mindketten szőrtelenítünk a párommal. Egyikünknek sem tetszik pl. a hónalj kutya. :) A párom a mellkasát is szőrteleníti. Mind a ketten úgy gondoljuk, hogy higiéniai és esztétikai szempontból is sokkal jobb, ha az ember ledobja a felesleges bundát :)
2013. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én:

nem nagyon tolerálom magamon, gyantázok, az előtte való napokat már nagyon utálom, férjemet nem zavarja, ő szokott segíteni a gyantázásban. A csupasz szeméremdombot nem szereti, egy csíkom van.

Páromon szeretem a szőrt, mivel nem majom szinten az. Szakállat visel (kb 1 cm) karbatartava, csupaszon nem szeretem, ő sem, én tovább birom, mint ő, me amikor visszaszúr, akkor már fél órával sem bírja tovább:p (hetente 2-szer fazoníroz)


Nemiszerv körül is szakállvágóval fazoníroz ( általában én csinálom, mert szeretem csinalni, olyan intim, és meghitt.)

Hónalja szőrös, de az sem nagyon, egy 2 cm-es sáv van kb.

Csupaszon nem tudnék férfiként tekinteni rá, szerintem gusztustalan, ha egy férfi csupasz, nekem nem férfias, főleg így 30 körül.


De ugye ízlsek és pofonok:)


Konkrétan az epilálásra nem adok, mert borzalom, hólyagos leszek, és szőrvisszanövős, a tüszők helyén göbökkel, ami a gyanta esetén nem alakul ki.


Szerencsére szőrösség tekintetében egyezik az ízlésünk, magunkon kevésb toleráljuk, mint a másikon.

2013. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
42%

Mi is mindketten szőrtelenítünk a párommal.

Nő: hónalj, láb, intim terület, nyáron kar is.

Férfi: hónalj, mellkas, intim terület.

2013. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol szőrtelenítek (én vagyok a nő), még télen is. Férjem férfiasan szőrös, egyszer leborotbálta a mellkasát de az nem tetszett egyikőnknek sem. A hónalját szeretnén ha borotválná, és ő is, de lusta hozzá. :D Intim területen nem szőrtelenít mert nagyon zavarja ahogy nő a szőre, pedig nekem ott csupaszon tetszik. Néha napján azért leszedi. :)
2013. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Én nem bírom elviselni magamon a szőrt, ha lehetne még a nyakamon, az ujjaimon és a fenekemen lévő kis pihéket is leszedném. Szőrtelenítek az egész lábamon, a kezeimen, intim kerületen, hónaljon, a szőke mások számára észrevehetetlen "bajuszomat" is legyantázom és a hasamon is azt a csíkot ami a férfiaknál erősen látszik, mert bár nálunk nőknél nem, ott máshogy áll a szőr és engem ez is zavar. Ha egy férfi karja, lába szőrős az nem zavar, sőt, el sem tudnék képzelni férfit enélkül, de a hónaljszőrt nem tolerálom és azt a csíkot is utálom a hason, amiről az előbb írtam, a párom ezeket leszedni, sőt néha még a mellkasszőrét is, de azt nem az én kedvemért, a sajátjáért.
2013. okt. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Ja, elfelejtettem, hogy a párom is szőrtelenít intim területen, ez is természetes, ott is utálom a szőrt. Azt hiszem nagyon szőr ellenes vagyok.
2013. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem pedig mindenhol szőrös, hónalja, mellkas, és ott is. Na jó, a talpa nem az. Van szakálla is, igényesen karban tartva, kis körszakáll, én így szoktam meg, így szeretem. Mikor összejöttünk, a kedvemért egyszer teljesen leszedte az intim szőrzetet, de nekem az nagyon nem jött be. Azóta nem is erőlködik vele, soha nem is kértem rá, nekem így férfias. Nem ápolatlan, minden nap fürdik, fizikai munkát végez, de feleannyira sem izzadságszagú, mint én az irodában töltött nap után. 34 éves, számomra elég gyerekes lenne egy csupaszcsiga. De valóban, van akinek jól áll, van, akinek nem, ízlések és pofonok.

Én az intim részen hetente szoktam igazítani vagy leszedni, hónaljat és lábat többször is, sajnos gyorsan nő :( Karomat nyáron inkább, de az számomra nem olyan létkérdés. Bajusz, meg, hát amikor kell. Kb. ennyi.

Magamon jobban zavar, mint a férjemen. És őt sem érdekli annyira :)

2013. okt. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!