Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire szőrös a házastársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szőrös a házastársad (férjed/feleséged)? Mennyire ad az epilálásra? Téged mennyire zavar a szőr?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 10:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Volt egy barátom, megiserkedtünk. Néha nála aludtam. Tiszta szőr volt. Az ágynemű mindig szőrös volt, de nem néhány szál,hanem rengeteg. Számomra ez így kiábrándító volt. Nem foglalkozott vele. Nem az az avart, hogy a testén szőr van, hanem ami az ágyban volt.
2013. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
64%

Az igénytelenség nem egyenlő a szőrösséggel. Mindegy milyen nemű az illető. Ezt csak a mai ostoba divat sugallja legfeljebb a befolyásolható, irányítható birkákba.



Amúgy nem mondanám túl szőrösnek a férjem. Csak a mellkasán, hasán, lábán és karján van szőr. De az sem fekete bozont..hanem selymes, szőkés. Körbe is röhögném 10x, ha kitalálná, hogy epilálni kezdi a mellkasát. Max a buz.iknál tudom elképzelni a dolgot.

2013. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%

Ő nagyon szőrös. Még a feneke is szőrös, sőt, gyapjas. Ott ilyen puha, kunkori a szőr, mindenhol máshol pedig erőteljes, fekete. Azért a háta nem olyan:) És a mellkasa sem túl szőrös. Mindegy, a lényeg, hogy nekem tetszik. A hónalja zavarja őt is, mert akár hosszú, akár rövid ott a szőr, nagyon irritálja, szóval le szoktam neki gyantázni. Az intim területeken rövidre vágja magának.

A lepedős sztoriról jut eszembe, egyszer kitakarítottam a billentyűzetét, ami már legalább 5 éve nem volt takarítva... ne találjátok ki, mennyi szőrt találtam ott:D


Én is elég szőrös vagyok sajnos, de a bőröm semmilyen szőrtelenítési módot nem bír el. Azért igyekszem szőrteleníteni, és a véglegesre gyűjtök.

2013. okt. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Frigg ***** válasza:

Az én férjem szőrös típus, de azért nem nagyon-nagyon durva :) Hosszabb szakáll+bajusz, hosszú haj. A karja, lába, mellkasa szőrös (volt, amikor leborotválta a mellkasát, de nekem jobban tetszik így, szexin férfias). A hasát sajnos borotválja, nekem nem tetszik annyira így, főleg amikor nő vissza, és borostás. Intim régiót gyakran borotválja, bár nem az én kérésemre, nekem lényegében mindegy. Bár talán jobban tetszik borotva nélkül, így olyan..kisfiús. De néha belefér egy kis extraként :) Hónalját nem borotválja, ez az egy olyan dolog, ami kifejezetten "nem tetszik" egy pasin. Mármint ha leszedi a szőrt, nekem az olyan fura.


Én: lábamat, hónaljamat nagyjából heti kétszer borotválom, intim részt is, bár ez változó. Ha van kedvem kreatívkodni, akkor nem teljesen csupasz :) karomat kétszer leborotváltam, de jó nagy hülyeség volt, most meg szőkíthetem :/ Az epilálást nem bírja a bőröm sajnos, pedig hosszú távon jobb. Szemöldökömet szedem. Nagyjából ennyi :)


23/N

2013. okt. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
szőröstül bőröstül szeretem és kívánom :)
2013. okt. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
78%

Az egész testemet szőrtelenítem, már ahol van :), a féjem csak intim testrészt. Neki szőrös az arca, karja, háta, mellkasa, hónalja. Imádom, teljesen odavagyok érte, nagyon férfias, szexi :) Az arca borotválkozás után már másnap borostás és akkor hagyja jó pár napig, egyre szőrösebbre, majd pár mm nagyságú útán borotválja.

Szóval engem a szőr nem hogy nem zavar, hanem szükséges férfi kiegészítő a pasikon. A csupasz férfiak nekem inkább fiúk és egyáltalán nem vonzottak soha. Sőt! Inkább taszítanak.

2013. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

A párom elég szőrös,de nem zavar. Főleg mivel a kellő helyeken karbantartja:) Szegényt az öccsei mindig cseszegetik a mellkasa miatt,mert baromi szőrös,de én szeretem:D

Magamon jobban zavar,bár a pasim állítja,hogy észre sem veszi,hogy már megint elfelejtettem a lábam leborotválni.

2013. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
A párom a hónalját és intim területet borotvál, én pedig nőként gyantázom a lábam és borotválok minden mást, amit kell. :)
2013. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

na, akkor tisztázzunk pár fogalmat:

b*zi: kulturált nevén meleg, olyan férfi, aki más férfiakkal él nemi életet

szőrtelen: olyan ember, akinek természetesen nem nő szőr a testén

a kettő közti összefüggésről szerintem tudományosan mondhatjuk, hogy nem létezik, de ti nagyon biztosak lehettek a vonzerőtökben, ha mindenáron becsmérelnetek kell azt, aki másképpen néz ki...

2013. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
hat egy no ne legyen soros azert mert egy par helyt latszik rajta a szorzet az nem gond na nekem parom is ilyen en meg a labamon kivul sehol nem vagyok szoros
2013. okt. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!