Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Azt hiszem szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem szeretem a férjem barátját!

Figyelt kérdés
A problémám a következő,aszt hiszem beleszerettem a férjem barátjába.A férjemmel lassan 7 éve vagyunk együtt van 2 gyermekünk.16 éves voltam mikor összejöttünk a férjem 24.A férjem börtönben ül már 1 éve és 3 hónapja,a barátja segít nekünk mint anyagilag,mint lelkileg.Nagyon sokat beszélgetünk,de csak a közösségi oldalon meg néha telefonon,mivel külföldön dolgozik.Nagyon figyelmes,kedves mindig megpróbál kihúzni a depiből.Egyre többet gondolok rá és mikor látom hogy írt fülig ér a szám.Szoktam vele álmodni egyre többször.Azt hiszem szeretem,de ö erről semmit sem tud.Nem is merem elmondani neki,mivel a barátnőmnek azt írta jó nő vagyok,de mivel a barátja felesége vagyok ezért számára rossz.Már hónapok óta tépelődők.Nem tudom mit tegyek!A férjem 2 hónap múlva szabadul.Ti mit tanácsoltok?
2013. okt. 4. 09:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi
2013. okt. 4. 10:40
 12/12 anonim ***** válasza:
2 gyerekes anyuka akit segíteni kell anyagilag, örülj a sittesednek anyukám és imádkozz, hogy tudjon nektek pénzt keresni a sittes apuka, ha kijön.
2013. okt. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!