Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom szerint én hülye vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint én hülye vagyok amiért előbb bevásárolok és a csekkekre nem nagyon marad pénzünk. Van olyan, hogy pár számla nincs befizetve. Mit gondoltok, mi a megoldás? Pedig csak kaját veszek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 15:16
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Persze a számla se sok, ha radikálisan spórolnak vele. Pl, 1 helyiséget kell csak fűteni.


Én se tudnám spórolásra fogni az asszonyt, pedig sváb. Most is hazahozott 10 joghurtot.

2013. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
65%
istencsapása egy ilyen nő, főleg, hogy be se látja
2013. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:

Párod próbáljon meg állást keresni,ha pedig kevés a bevétel esetleg támogatást kérjetek az önkormányzattól.


Mi is 4en élünk,én gyesen,párom dolgozik.220 230 jön be össze,és el is megy. Első a lakáshitel és a rezsi. Többit osztjuk be arra amire kell.

2013. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 JulesM111 ***** válasza:

Hello,


Ezt sokan így csinálják, hogy egy-két számla csúszik :)

Nincs ezzel semmi gond. A banki hitel az amivel nem érdemes játszani, de pl. egy gázszámla csúszhat egy picit, csak arra kell figyelni, hogy a felszólítókat ügyesen kezeld...

2013. nov. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Eleve az A-hitelt ne hasznald. Akkor annak a kamatait maris megsporoltad.


Utana meg: eloszor a szamlak! Mivel az annyi amennyi, azzal nem tudsz mit csinalni, viszont a kajapenzen meg tudsz sporolni, tehat nyilvan azt kell visszafogni amelyiket lehet.

2014. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!