Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom szerint én hülye vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szerint én hülye vagyok amiért előbb bevásárolok és a csekkekre nem nagyon marad pénzünk. Van olyan, hogy pár számla nincs befizetve. Mit gondoltok, mi a megoldás? Pedig csak kaját veszek.

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 15:16
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Nem 35000 hanem csak 3500
2013. okt. 4. 16:08
 22/35 anonim ***** válasza:
84%

Szia!

Nagyon szivesen segitek atszamolni a kiadasaid a-tol z-ig.

Amiben ha gondolod osszeallitok egy havi tervet. Az elmaradasok csokkentesere es penz beosztasara. (bar hozzateszem 90et kokemeny fogtechnikaval lehet csak beosztani!)

En heti 3000-3500bol fozok amiben van, hus fozelek teszta es leves mi harman vagyunk Parom, Fiunk es En... Mi nagyobb bevetellel rendelkezunk joval nagyobb a havi rezsink is.. De viszont epitkezunk es ehhez kell a hatalmas fogtechnika!

Szivesen segitek privatban, csak szedd ossze a havi kiadasaitokat es osszerakunk egy tervet a havi fixre a vesztartalekot is kiszamoljuk (gyogyszer stb ami beeshet) es hogy mik az elkerulheto kiadasok, mi megy etelre es mit veszel ebbol...

Plusz ha van egy kamrad osszeirjuk hogy lehet fokozatosan feltolteni...

Nekunk barmi tortenne 3-4 honapig etel problemank nem lenne...

2013. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
61%
Irj privatot! Penzuggyel foglalkozom...
2013. okt. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 kovpet ***** válasza:
83%

"A rezsi általában 20000 forint télen 50000-55000 forint."


Szerintem ha mindent átalányban (persze fogyasztás alapján, csak azt 12 egyenlő részre osztva a szolgáltatók által) fizetnétek, akkor tervezhetőbb lenne minden kiadás.

2013. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Àltalányt fizetünk és így 20000 forint a rezsi, télen fával fűtünk ami kb 35000 forintba kerül.
2013. okt. 4. 16:30
 26/35 anonim ***** válasza:
A gond a kevés bevétel. Át kell nézni, miről tudtok lemondani, spórolni és elvállalni, amit lehet. A csekkekkel egy ideig sakkozhatsz, de jó lenne mindig számon tartani, mit kell befizetni, az legyen az első.
2013. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a pénznek nem kéne kevésnek lennie. Ha jól számolom, van kb. 100 ezer bevételetek, ebből 20 ezer a rezsi. Marad 80, oké abból mondjuk még 10-et érdemes félrerakni fára. Az 70. Ebből lejön a hitel, azt nem írtad, hogy mennyi. De ha csak kaját veszel, akkor arra megy el az egész maradék?


Amíg így áll a helyzet, spóroljatok. Kaját is lehet okosan vásárolni. Gondold át, mi az, ami tényleg kell.

A párom testvére velünk él, most munkanélküli, mi tartjuk el. Kapott pénzt kajára, mondtam hogy van otthon hús, vegyen mellé egy kiló krumplit meg hagymát és süsse meg tepsiben, így olcsó lesz. Erre mit találok, mire hazaérek? Vett amit kértem, meg egy kis bacont "csak az íze kedvéért" (800 Ft 10 deka), meg sört meg egy kis nassolnivalót mindenkinek... a végén sikerült 5000 Ft-ot elvernie, holott úgy számoltunk, hogy az a krumpli meg hagyma 500 Ft-ból kijön majd. És a válasza mi volt? "De hát kaja, az kell". Persze, csak nem mindegy, mi és mennyiért.

2013. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
47%

Nos, nálunk így megy a helyzet:


Én keresek 100 körül, plusz a gyes, és a családi, az 140 körül van, a párom keres 200 ezret.


Első dolog, hogy 70-70 ezret BEFIZETÜNK KÖZÖS SZÁMLÁRA, ebből fizetem ki a lakást (40 ezer), a rezsit (30-40 körül), a telefont, és a netet (10 ezer mindkettőnké összesen), ha van valami egyebet, akkor azt, plusz nagybevásárolunk, fullra töltünk mindent a spájzban, és a hűtőben, szárazáru, tartós élelmiszer, húsok fagyasztóba, vegyszerek, kozmetikumok, stb.


Ezen felül nagyjából annyi a költség, hogy kenyeret, tejet, és felvágottat veszünk napi szinten.



Ennyi pénzt is be lehet osztani, mint amiből ti éltek! Ugyan így berakni a közösbe, és beosztani, mit és mire költötök el!

2013. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párja nem keres akkor mit tegyenek közös számlára? Gondolom 300000 forintot ők is betudnának osztani kedves utolsó válaszoló.
2013. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Előbb mindig a számlákat kell kifizetni, aztán ami marad abból gazdálkodsz.
2013. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!