Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi azt, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy nekem nincsenek érzéseim? Földhöz vágta a gyűrűt. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2 hónapja úgy volt, hogy elválunk. Annyi volt, hogy sokat veszekedtünk de mégis kibékültünk. Az exe most előkerült valahonnan és teljesen máshogy viselkedik a feleségem. Ő azt mondja, hogy nincs semmi csak régen találkoztak és jó vele beszélgetni de ez már régóta tart, én meg most baromira féltékeny vagyok. Kezdem azt érezni, hogy mindkettő hülyének néz és röhögnek rajtam. Az meg a másik, hogy néha minősíthetetlenül beszél velem. Ma elmondtam neki mennyire rosszul esik ez, veszekedtünk, kiabáltam vele (amúgy nem szoktam) kimentem a szobából és hallottam, hogy valamit az ajtónak dobott. Miután elment dolgozni megnéztem mi volt az és a gyűrű volt. Ez most azt jelenti, hogy mégsem szeret?
2013. okt. 4. 21:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem hogy szeretne... ezek után.

Csak azért békült ki veled, gondolom, mert nem akart kilépni a kényelmes életéből.

2013. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi is történt pontosan?


Sokat találkozik az exével? Te felróttad neki - ami szerintem jogos - és kiakadt,hogy te ezt sérelmezed?

Ne haragudj, de szerintem pontosan a lényegre tapintottál és pontosan ez volt a baj...


Én soha nem tartottam szakítás után semelyik exemmel a kapcsolatot és a férjem is így gondolta. Így ez sosem volt vitatéma nálunk.

A gyűrű eldobás lehet egyszerű dühből is, de te ismered a párodat.

2013. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Ellenkezőleg, éppen azt jelenti, hogy dühíti, hogy nincs rendbe a kapcsolatotok. Nem vágta volna földhöz, ha már nem érdekelné és kifelé tartana a házasságból, én úgy gondolom. Amit tehetsz, ne mutasd a féltékenységed, adj neki nagyobb teret és te is mozdulj ki többet nélküle. (Hadd legyen ő is féltékeny kicsit.)
2013. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Biztos teljesen véletlen került elő az ex... Jó esetben, jó házasságban az ember a párjával szeret beszélgetni. 2 hónapja volt az első hullám, most itt jön a második, egyszer csak elváltok... ne haragudj, de ha olyan gondjaitok vannak, amiktől ő már az exéhez szalad, akkor ott nincs mit tenni. Főleg úgy, hogy kétlem, hogy csak beszélgetés volt.


Amíg szeretek valakit, addig azon töröm magam, hogy a romló kapcsolatom rendbetegyem. Ő meg már kapott is a volt pasi után. Itt nem a gyűrű a lényeg, azt dühből tette. Társalogni, bájdologni valakivel, akihez anno közünk volt: egy folyamat eredménye, ha nem is kitervelt, de tuti nem véletlen dolog.

2013. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nagyon igaz, a fölöttem szóló!!!!!!!!!!!!!


Hallgass Rá!!!!!!!


NO COMMENT!

2013. okt. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most valszeg az exébe szerelmes.
2013. okt. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy HAMAROSAN TE LESZEL AZ EXE !!
2013. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ne idegesítsetek már :S szerintetek szexelni is szoktak akkor? Én még nem vettem észre semmit csak zavar de nagyon.
2013. okt. 4. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Mert szerinted sakkozni járnak össze??
2013. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Nőként -aki soha semmilyen kapcsolatában nem csalt meg senkit - nagyon naívnak tartalak ne haragudj.

Fejezd be a nyílt féltékenységet és kezdj el "nyomozni".

Sajnos gondolom, hogy mi lesz az eredmény.

Sajnálom :(

2013. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!