Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszi azt, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt, hogy nekem nincsenek érzéseim? Földhöz vágta a gyűrűt. Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
2 hónapja úgy volt, hogy elválunk. Annyi volt, hogy sokat veszekedtünk de mégis kibékültünk. Az exe most előkerült valahonnan és teljesen máshogy viselkedik a feleségem. Ő azt mondja, hogy nincs semmi csak régen találkoztak és jó vele beszélgetni de ez már régóta tart, én meg most baromira féltékeny vagyok. Kezdem azt érezni, hogy mindkettő hülyének néz és röhögnek rajtam. Az meg a másik, hogy néha minősíthetetlenül beszél velem. Ma elmondtam neki mennyire rosszul esik ez, veszekedtünk, kiabáltam vele (amúgy nem szoktam) kimentem a szobából és hallottam, hogy valamit az ajtónak dobott. Miután elment dolgozni megnéztem mi volt az és a gyűrű volt. Ez most azt jelenti, hogy mégsem szeret?
2013. okt. 4. 21:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meg akarod tartani, akkor mondd meg neki, hogy válasszon, vagy te, vagy ő? Ha téged választ, akkor nem találkozhat többet az exével, te pedig megpóbálsz rendes lenni vele. Ha őt választja, akkor meg téged nem fog látni többet. Neki kell döntenie. Mert ez így biztos nagyon kényelmes, hogy 2 szerelme van, de ebbe te fogsz belebetegedni, nem ő. Az exével meg már egyszer szakítottak, annak is meg volt az oka biztosan, most ha ezt már elfelejtette, akkor emlékeztetni kell rá.
2013. okt. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha vállal egy hazugságvizsgálatot (kérdés: volt e mással szexuális kapcsolata a házasságotok alatt és most) 40 ezerért akkor maradjatok együtt. Nem fog belemenni.
2013. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A hazugságvizsgálatból csak egy dolog nem derül ki: hogy miről hazudik. Ha nagyanyámat rákötjük egy hazugságvizsgálóra, és megkérdezzük, volt-e már egyszerre három pasival, biztos kiakadna a mérő, de nem azért, mert a nagyi kikapós volt, hanem mert a kérdés megbotránkoztatná.


Ugyanígy, ha megkérdezed, hogy volt-e mással kapcsolata a feleségnek, nemet mond, és azt mondja a gép, hogy hazudik, az nem jelenti azt, hogy volt mással kapcsolata. Lehet, hogy szexálma volt a főnökével, megnézte a liftben a szomszéd fenekét, álmodozott Johnny Depp-ről.

2013. okt. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen értékelhetetlen. :D Ezért használják nem perdöntő bizonyítéknak. HASZNÁLJÁK
2013. okt. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen, hogy volt-e már közöttük szex vagy nem. Ennél sokkal aggasztóbb, hogy érzelmileg ő már az ex-hez kötődik jobban.
2013. okt. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az ex csak okozat, mert valami megromlott a kapcsolatotokban, és ő vigaszt keresett valahol. (én nem vagyok biztos benne, hogy szex volt, inkább érzelmileg ingott meg) Ha rendbe tudjátok hozni a kapcsolatot, az ex el fog tűnni.
2013. okt. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!