Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem egyfolytában hazudozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem egyfolytában hazudozik, lehet ez ellen tenni valamit?!

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt, tudja hogy tudom, mégsem ismeri be! Így ezzel a kapcsolattal nem lehet mit kezdeni, nem tűröm a hazugságot, mondtam is neki, hogy amíg nem mondja ki a saját szájával, csak tagad, addig a lehetőséget sem adja meg arra, hogy egyáltalán mérlegeljek! Ezzel gyakorlatilag ő maga zárja le a házasságunkat (7 év), persze elválni, szétköltözni nem akar. Hogyan vehetném rá, hogy valljon színt? Mert a továbbiakról csak aztán lehetne beszélni.

2013. okt. 5. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
kutyából nem lesz szalonna, és tuti kihajítanám
2013. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
Lehet nem is csinált semmit, te fletnis tyúk! Ha nincs mit beismerni, mit kellene mondania?
2013. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, miért kellene beismernie, hogy megcsalt?!?!?!

Ha igaz, akkor fölösleges, ha meg ártatlan, akkor a bizalmatlanságod miatt nincs jövöje a házasságotoknak.


Ha nem hiszel neki, akkor válj el töle. Ehhez nem kell a beleegyezése.

2013. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Biztos vagy benne hogy megcsalt?Ha igen minek kell hogy beismerje?Amúgy láttad hogy megcsal vagy csak gondolod? Mert ha megcsalt és te mondjuk láttad akkor nem teljesen értem mért nem ismeri be, ennek így semmi értelme.
2013. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak üzenem, hogy amíg nem ismeri a részleteket, addig otthon tessék sértegetni a másikat!

Ezt a kérdést én tettem még fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

Ami változás történt azóta, hogy a férjem munkahelyén már mindenki erről beszél, hozzám is visszajutnak információk, és a nője felhívott, mert visszahallotta, hogy a fülembe jutott jó néhány infó, és egyből mentegetőzésbe kezdett, pl. amikor a férjem kórházban volt, hogy hát ők csak véletlen futottak össze. Ami még nem lett volna gond, csakhogy a férjem "elfelejtette" említeni ezt. Na meg aztán elszólta magát a kis primitív spiné, hogy nem egyszeri "összefutás" volt, mert EGYIK alkalommal még engem is látott a kórháznál! Amikor a férjemnek elmeséltem, csak hebegett-habogott, de nem teljesen egyezett a sztori a két résztvevő szájából. Úgy hallottam hogy a mai napig együtt vannak. Ha neki ez az élet jobban tetszik, miért nem enged elmenni, illetve miért zsarol, hogy nem engedi elvinnem a gyerekeket ha elköltözöm?

2013. okt. 5. 22:03
 6/27 A kérdező kommentje:
Ja, és a kórházi sztorit először próbálta tagadni...
2013. okt. 5. 22:04
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért kell bármire is várni? Ha nem bízol benne, de úgy egyáltalán, úgy érzed, mindenki előtt megaláz, akkor mire vársz? Mi az, hogy rávenni, hogy valljon színt, meg a "továbbiakról csak akkor lehet beszélni", NEM! Most is lehet, így: "nem akarod veled maradni. Te mész, vagy én?" Ennyi.
2013. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Szeretném békésen lezárni a kapcsolatot/házasságot, a gyerekek és a magunk érdekében is. Nagyon megsérültem lelkileg ebben a kapcsolatban, ami szerencsére gyógyulóban van, de még mindig bántja az igazságérzetemet, hogy tudja hogy tudom, még sincs benne annyi gerinc hogy beismerje. Amúgy készülök az új életre, egyelőre igyekszem az ehhez szükséges anyagi erőforrásokat előteremteni. Az viszont nagyon bánt, hogy a gyerekekkel próbál meg zsarolni. Tudja hogy mással nem tud kihozni a sodromból, ez az egyetlen érzékeny pontom van. Mondtam neki, hogy majd a bíróság eldönti kinél vannak jobb helyen a gyerekek, mire ő: hát nem nálad az biztos, meg úgyis megszerzem őket!
2013. okt. 5. 22:14
 9/27 A kérdező kommentje:
Ja, és a bizalom az abszolút 0! Hogyan is bízhatnék benne, ha még mindig hazudozik? Ha lett volna annyira őszinte hogy bevallja, lehet próbáltam volna menteni, bár nem feltétlenül lett volna értelme akkor sem. :/
2013. okt. 5. 22:17
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az előző kérdésed végén ezt írtad:


A kérdező kommentje:


Mi nem veszekszünk, mint ahogy semmit sem csinálunk, csak élünk egy fedél alatt, de nem együtt. Kölcsönösen nem kezdeményezünk. Ő gondolom sz@rik bele, én pedig képtelen vagyok férfiként tekinteni rá. Azt hiszem már mérföldekre járunk egymástól, és nagy a valószínűsége, hogy sosem találunk vissza a másikhoz. És a terhesség sem alkalmas időpont erre az egészre, túlzottan sebezhető vagyok. Ha a hormonjaim ismét normál üzemben működnek, talán minden megváltozik...


Hát...eltelt egy év...és még mindig itt tartasz!


"persze elválni, szétköltözni nem akar. Hogyan vehetném rá, hogy valljon színt? Mert a továbbiakról csak aztán lehetne beszélni." >>>milyen továbbiakról szeretnél még beszélni??

2013. okt. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!