Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek ha a férjetekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha a férjeteknek fontosabb lenne a családja, és emiatt a háttérbe szorulnátok? /Mármint a nagymama, aki mellesleg szándékosan akar minket szétszedni/

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a férjemmel, 3 éve vagyunk házasok.

Jòl ellennénk, de a csalàdja mindig közénk áll. Nálam lakunk, de állandóan hazamegy mert ezt meg azt kell csinàlni a kertben.

Az ott lako 3 ember meg magasròl tesz rá. Még a közös szabadnapjainkon is elnegy. Nem járunk sehova, mert menni kell ki...

Èn oda nem megyek mert a nagyanyja kibirhatatlan. Persze ő szerinte minden rendben, de nekem ez így nem jó. Jó majd többet leszünk együtt, ne haragudj meg ilyenek. Emiatt már voltunk külön 2 szer 1 hetet.

A boltban ahol dolgozom megismerkedtem egy sráccal, akivel tetszünk egymásnak. Kérdezte van-e valakim, nondtam igen. Ez maradt is ennyiben, de ettől még beszélünk. Csakhogy, kezdek szerelmes lenni... Ès a sráccal nem tudunk közömbösen egymásra nézni. Minden nap megkérdezi, hogy hogy vagyok.

Ti mit tennétek?



#feleség #kontra nagymama
2013. okt. 6. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Gratulálok neked meg a férjednek is.


Neked azért, mert könyökből fújsz a férjed családjára, veszettül féltékeny vagy ahelyett hogy segítenél te is, neki meg azért mert minden egyes hétvégét inkább ott tölt és tojik rátok.


Ahhoz meg mindkettőtöknek taps, hogy egy ilyen sz*r kapcsolatra még házasságot is kötöttetek.


A munkatársba beszélgetés alapján belezúgáshoz neked megy a külön gratuláció.

2013. okt. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A helyedben segítenék neki, előbb végezne a munkával, és akkor több időtök lenne egymásra. De úgy tűnik, neked erre nem is nagyon van igényed, mert nem szereted.
2013. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

A férjed nagymamája mégis hány éves,80-90 éves nagymamának még jó hogy segít. Nem is tudnék olyan férfival együtt lenni aki nem tenné meg.

Megcsalásra meg nem kell indok, ha neked ennyit jelent a házasság szentsége az ígéreted a becsületed akkor hajrá.

2013. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ugyanez a szitu, azzal a különbséggel hogy anyósom és a kedves lánya akarnak szétszedni minket. A mai fejemmel gondolkozva az lett volna a helyes, ha hozzá sem megyek mert ez soha nem fog megváltozni. Akármi történik, akinek már házasság előtt is a családja a fontosabb és nem a párja, azt nem tudja semmi megváltoztatni. Két lehetőség van: megszoksz vagy megszöksz...
2013. okt. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Abban a cipőben jártam, mint az utolsó válaszoló... De nem szoktam meg, megszöktem. Azzal telt be a pohár, hogy a volt férjem a nehezen összegyűjtött pénzünket (5 évi gürcölés) is oda adta a kedves anyucikának, meg apukának... Elváltam. Jól tettem.
2013. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

" akàrki vagy ba.sz.d szájba az anyadat.

nem krutikat kertem"


Köszönöm a kedves privát üzenetet, kérdező. Legközelebb k.urvaanyázás helyett inkább nézz magadba légyszíves :)

2013. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, válj el és kész. Ha jól értem, a te házadban laktok, ugye? Alapból sánta, ha a férjednek a családja a fontosabb, az meg főleg, hogy akkor is átmegy, ha közösen van szabadnapotok. Nem véletlenül téged vett el feleségül, és nem a nagyanyját.

Persze, szép dolog a nagyinak is segíteni, de nem heti 4 napot... Az én nagymamám 75 éves, nagy kertje van, és győzi egyedül. Persze azért segítünk neki.


Aki meg megcsalást óbégatott itt, az szégyellje magát. A kérdező semmi ilyesmit nem mondott. Valószínűleg előbb kidobja a férjét, ahogy illik, és majd utána melegednek össze a másik pasival.

2013. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Persze én szégyelljem magam mert a kérdező férjes asszonyként máson jár a esze.

Hát persze csak gratulálni tudok.

2013. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Meg kellene tartani a párodnak az egyensúlyt: segíteni a családnak, de úgy, hogy közben téged sem hanyagol el teljesen, néha veled is közös programokat szervezni, kicsit szórakozni, egymásra figyelni. Aztán mondjuk egy héten egyszer-kétszer elmenne a családjához, beszélgetnének kicsit, megcsinálgatná amit kell a kertben, vagy a házban, ha segíteni kell. Mert ez így nem normális. Az normális, hogy segíti a családot, de ettől még nem kell állandóan a nyakukon ülnie.


Azt nem mondom, hogy te is menj vele mindenképp, ha nem látnak szívesen, de ha csak azért nem jársz, mert nem szimpatikus a nagymama, talán egy-két alkalmat mégis kibírhatnál a párod kedvéért.


A munkatárs a boltban valószínűleg inkább fellángolás, egyedül érzed magad, problémák vannak a kapcsolatodban, valószínűleg ezért érzed iránta, amit érzel, egyáltalán nem biztos, hogy ő az igazi nagy szerelem.


Én csak azt tudom mondani, hogy a pároddal beszélni, beszélni, beszélni, nem haragból, nyugodtan, de határozottan, értelmesen, nem vádaskodva és főleg kompromisszumkészen!

Valami közös megoldást keresni, mindkettőtöknek engedni kicsit és kicsit többet törődni az egész kapcsolatotokkal.

A bolti srácot nem kell szóba hozni, de elmondhatod a férjednek, hogy úgy érzed, komolyan kezdtek elhidegülni egymástól és ez ellen tenni kell valamit.


Persze sajnos előfordulhat, hogy sehogy sem sikerül közös nevezőre jutni és akkor, ha már tényleg nem működőképes a kapcsolat, akkor el kell gondolkozni azon, hogy azért egy rossz kapcsolatban egy életen át szenvedni nem kellene.

2013. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Nádszálkisasszony ***** válasza:

Nekem sem teteszene, hogyha így állnának otthon a gondok. Szomorú, hogy ezt a férjed nem érzi/ nem érti. Nem azzal van a probléma, hogy meglátogatja őket, segít hanem ez a Ti kettőtök kapcsolatát rombolja. Mindig azt szoktam mondani, hogy szeretni, tisztelni kell a szüleinket, segíteni nekik idős korukban DE egy normális szülő azért nevel fel egy gyereket, hogy aztán kirepüljön, önálló életet kezdjen. Fontosak a szülők, de nem velük él le egyetlen gyerek sem 40-50 évet hanem a férjével, feleségével. Ilyenkor annak kéne a legfontosabbnak lennie, hogy ti kapcsolatotok, házasságotok jól működjön.


Próbáljatok meg elbeszélgetni ezekről, hogy ő hogy látja, mit tart normálisnak aztán keressetek egy kompromisszumot. A nagymama miatt pedig ne aggódj, ha igazán erős a kapcsolatotok nem teheti senki tönkre, még ő sem!:) Ha pedig igen akkor ne sajnáld az ilyen férfit!


A bolti hapsiról pedig annyit, hogy ne foglalkozz vele! Kár lenne egy alapból azért jól működő dolgot feladni bárkiért is.

2013. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!