Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta az élettársam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az élettársam hogy őszül a hajad örgegszel és nagyokat nevetett. Mondtam milyen szarul esett ez erre mondja pedig öregszel őszül a hajad meg nézzem meg a szemem körül ránc van. Más párja is mond ilyet?

Figyelt kérdés
Bunkóságnak érzem minden átmenet nélkül mondta
2013. okt. 7. 23:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
70%
És mi a kérdés? Ha most 8-10 nő megerősít, hogy a párod bunkón viselkedett, az ő férjük nem mond nekik ilyeneket, akkor jobb lesz neked, vagy rosszabb?
2013. okt. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyik sem csak szeretném tudni más párja is mond e ilyet. Mert régebben 1-2 éve még mindig csak azt mondogatta milyen gyönyörü vagyok stb.talán már nem szeret? Nem szerelmes? Ezek merülnek fel bennem. Egyébként pAr szál ösz hajam van de mikor ezt mondom neki azt mondja nem pár szál az van azért. 33 éves vagyok nem tehetek rola hogy mar vannak ösz szálaim de tényleg csak pár. Ö mégis felnagyotja. Hát megnéztem a szemem körül isncsak akkor latok rancokat ha nevetek összehúzom. De szerinte ráncosodom. Jó persze nem 20 évesnek nézek ki de akkor is. Fitt vagyok minden nap tornazom jo az alakom nem nagykápüségből az meg olyan termeszetes neki. Mikor mondom menjünk a trófeaba kajalni azt mondja nem is baj hogy nem vagyunk gazdagok mert elhiznal na nekem ezek szarul esnek. S nem tudom mas élettársa is ilyen e vagy nem. Hajat meg azert nem festek mert az szerinte sokba kerül
2013. okt. 7. 23:24
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
minek vagy egy bunkóval?
2013. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem, az enyém másokat mond..és máshogy reagálom le. Vannak napok amikor nem mond semmit, van amikor én mondom, hogy mennyi ősz hajszálam van. Időnként meg tanakodunk, hogy az őszülés, milyen ütemben halad, de ő meg már kopaszodik is.
2013. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Mert szültem neki 4 gyereket akkor még normális volt emberszámba vett
2013. okt. 7. 23:41
 6/26 A kérdező kommentje:
Most még egy hqjfestéket se enged venni
2013. okt. 7. 23:41
 7/26 anonim ***** válasza:
Mással nem bánt? Csak evvel? És csak egyszer volt? Mióta vagytok együtt?
2013. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Amikor 28 évesen úgy döntöttem hogy elválok, elhagyom a volt férjemet, ő azt vágta a fejemhez hogy

"ugyan kinek fogsz kelleni. petyhüdt vagy!"


Nos azóta 12 éve élek boldog házasságban a második férjemmel, és sokszor viccelődik velem, hogy "Olyan petyhüdt vagy drágám!"

Egyébként nem kell megsértődni, és kombinálni hogy szeret vagy sem mert megmondta hogy van pár ősz hajszálad.

Nekem is van, nem is kevés. Sőt a férjem szokott is szólni, hogy látni az ősz szálakat, ideje hajat festeni"

Nem baj, ha mondja. Én is mondom neki, hogy nincs kopasz fej, csak seggig érő homlok.. Jót nevettünk és kész..

2013. okt. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Apu is ezzel ugratja anyut, neki sem esik jól,mde apu inkábba asaját korát nem akarja tudomásulvenni, emiatt inkább másokat ugrat, pl enegem, amikor közeledtem a 25 -höz, akkor mindig, hogy "negyed évszázad' belegondoltál már?" (Ezt már 23 éves korom őta mondogatta)

Most jön a 30 nagyonlassan, már most ugrat, pedig a 27-et sem töltöttem be.

Ez nyugtatja meg, hogy nem csak ő öregszik.


Őszül a hajad?

Gondolom igen

Vannak ráncaid? Gondolom az is, nem mondaná csak úgy.

Megállapítást tett, arról ő nem tehet, ha neked a korord, vagy az idő folyamata gondot okoz.


Ahogy megszületünk öregszünk, minden nappal változunk. Miért nem lehet ezt egy egyszerű mutatóként viselni, mint a magasságunkat? Nem tudunk egyiken sem változtatni, akkor miért fáj?

2013. okt. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nekem egyszer mondta a párom, s akkor szépen a tükör elé állítottam, elővettem a két évvel azelőtti öltönyét, és megkértem, próbálja fel. Menten elsompolygott őkelme. :)
2013. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!