Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt mondta az élettársam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta az élettársam hogy őszül a hajad örgegszel és nagyokat nevetett. Mondtam milyen szarul esett ez erre mondja pedig öregszel őszül a hajad meg nézzem meg a szemem körül ránc van. Más párja is mond ilyet?

Figyelt kérdés
Bunkóságnak érzem minden átmenet nélkül mondta
2013. okt. 7. 23:09
1 2 3
 11/26 Mirk ***** válasza:
49%

Ha nekem azt mondja a párom, hogy öregszem akkor nevetek egyet, visszavágok és ő is csak nevet rajta.

Hihetetlen, hogy mindenért vérig kell sértődni. Ha már itt jársz akkor más gond is van itt szerintem.

2013. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

néha leöregez a bnőm ha mérges,én meg mondom neki erre nevetve-ki a nagyobb balfék az öreg a kora miatt,vagy aki együtt van ezzel a csúnya öreggel?:).

pár ilyen leoltás után már egy ideje nem téma a korom +12 év amúgy.

2013. okt. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
34%
Ez bunkóság, nagyon nyeregben érzi magát, hiszen úgy vélheti, hogy 4 gyerekkel már kellőképpen magához láncolt ahhoz, hogy bármit megtehessen, mert másnak úgyse kellenél. Így most éppen a saját frusztráltságának levezetője vagy. Szólj vissza neki! Hogy ő hogy néz ki, milyen nevetséges stb. Ha minden beszólása után ő is kap valami "kedveset", hidd el, abbahagyja. Az meg mi, hogy nem enged venni valamit? Neked is van kereseted, nem? Nem a feljebbvalód, aki megszabja az életedet, hanem a társad. Sürgősen tedd helyre, különben ha így folytatja, téged teljesen tönkretesz lelkileg.
2013. okt. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Zsák meg a foltja. te pedig ránk teszed egyes szám második szemében azt, amihez semmi közünk. gyk: nem ÉN (és az összes olvasó) öregszem, hanem TE!


Vagy megszokod a bunkóságait, vagy megszöksz tőle - vagy esetleg kirúgod, mint macskát a hóra. Ilyen egyszerű a probléma megoldása.

2013. okt. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

1. Ilyenkor szólj vissza kedvesen, hogy igen, telik az idő, neked is kellene lassan Piotemix ultra extra strong...


2. Másrészt ha azért nem fested be a hajd, mert nem engedi, hogy vegyél, mert drága (én nem festem hajam, de kb 1000-1500 a hajfesték a boltban), akkor tűrjed csak. Majd a továbbiakbanm is megmondja, mit tehetsz és mit nem.

2013. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Roppant "kedves" a párod. Nálunk ez úgy van, hogy ha megjegyzem, hogy "Basszus, itt egy ráncom." vagy "Nézd, mennyi ősz hajam lett!", így reagál: "Na és? Nekem meg lassan tarkóig ér a homlokom. És különben is szép vagy."
2013. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

33 évesen nőként őszülsz,és ráncosodsz? az tényleg korai nagyon..

Az átlag 40+-osként kezdi csak.

2013. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Utolsó ez nagyon nem igaz. Barátnőm 28 éves és nagyon őszül, de az anyukája is ilyen volt. Tehát ez genetika. A ráncok szintén, mert nekem 30 évesen is vannak nevetőráncaim, de erre én csak azt mondom, hogy ebből látszik, hogy boldog életem van, mert sokat nevetek. :)


Kérdező! Nem lehet, hogy csak viccelt? Te meg rögtön felkapod a vizet? Nekem is szokta mondani a párom, hogy kövér vagy (ami teszem hozzá azért nem igez), én meg visszavágok, hogy Te meg pocakos, aztán nevetünk.

Ha most mondta először, akkor nem kell komolyan venni, vagy meg kell mondani neki, hogy ez neked nem esik jól. Nem itt kellene kérdezgetni, hanem vele kellene megbeszélni a dolgot.

2013. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
08:11-es: ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy 14 éves korom óta őszülök. :D
2013. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19


jaj:DD

2013. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!