Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Melyik veszélyesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Melyik veszélyesebb a házasságotokra? Elchatelni egy 3-dikkal, hogy "imádlak, kívánlak" vagy "lefeküdni valakivel kevesebb érzelemmel".

Figyelt kérdés
Tehát mikor indul be olyan kémia nálatok, hogy kilépnétek a házasságból? Melyik a veszélyesebb?

2013. okt. 8. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem fér bele egy kapcsolatba nálam.


2 éves kapcsolatom végében nagy szerepet játszott egy chatelgetés. elindult nálam valami, a vágy, hogy mással találkozzak, ki is léptem a kapcsolatomból, pedig a chat-essel sosem találkoztam.


A szexuális kapcsolat pedig alapból megcsalás, ha érzelemmel teli, ha nem.

Ráadásul érzelmek nélkül nem élvezem a szexet, nekem nem megy, próbáltam.

Ha valakit szeretek (páromat), akkor nem kívánok mást sem lelkileg(chat) sem testileg (szex)

2013. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi ráérős háziasszony van itt... Én férfiként a másodikra szavazok. Érzelem... piha. Tudjátok a régi frázis jut erről eszembe, hogy a nők remekül színlelik az orgazmust, a férfiak az egész kapcsolatot. Az első variánst simán el tudom képzelni visszacsatolásnak is. A férfiaknak is szükségük van ám az egójuk ápolására, hisz nekünk nem mondja azt naponta a férjünk, hogy milyen szép, vagy milyen csinos, milyen jó a hajad stb. Ezért elméleti szinten az ilyen jellegű igényeiket mással elégíttetik ki. A testiség tök más téma. Tehát férfiként mondom a második pont gázabb..
2013. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Cseten "szeretkezni" is megcsalás.

Valami hiányzik a párodnak, ha erre vetemedett!

2013. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem fér bele. Barátkozni lehet. De szexuális tartalma ne legyen.
2013. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!