Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szeretem a férjem, de nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de nagyon önző?

Figyelt kérdés

Mindig a saját érdekei a legfontosabbak, utána jönnek csak az enyéim. Ha éppen nincs kedve hozzám, elküld, hogy hagyjam békén, aztán meg odajön, mintha mi sem történt volna. Pedig olyankor mindig megbánt, és hiába mondom neki, nem érti meg. Mit tegyek, hogy jobban odafigyeljen rám?


Ha jó passzban van, akkor imádnivaló, mindent meg tesz értem, csak a baj az, hogy ilyen ritkán van, meg nagy veszekedések után...


Próbáltam már vele megbeszélni, nem tudom, hogy hogyan kéne mondanom, hogy üssön is, és ne csak elengedje a füle mellett.


2013. okt. 4. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Fenyegesd válással
2013. okt. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Érzéketlen, önző ember a férjed a leírtak alapján. Sosem fog megváltozni. Nem tudsz tenni ez ellen semmit, mert nem is érti, hogy miről beszélsz, mit akarsz.


Vagy elfogadod ilyennek, vagy keresel egy normális embert.

2013. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
próbálj meg néha te is ilyen lenni vele, és ha rosszul esik neki, mond meg hogy na látod én is ezt érzem amikor ilyen vagy
2013. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%
fenyegesd válással,aztán ha nincs változás és úgy érzed nem tudnál vele igy élni,válj is el
2013. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 yuda ***** válasza:
43%

Ha jól értem, akkor úgy működne véleményed szerint jól a férjed, ha téged venne mindenben előre. A te érdeked nézze mindig és minden körülmények között tegyen meg mindent érted.

Értsen meg téged, mindig jó passzban legyen, legyen imádnivaló...véletlenül se lehet rossz passzban... és nagyvonalakban legjobb lenne, ha csak körülötted forogna, sőt szerintem az sem lenne ellenedre, ha a világ is körülötted forogna. :D

Jó önző férjed van hallod. :D

Többiek azt tanácsolják válj el.

Én ellenkezőleg: kiválóan összeilletek.

2013. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

NÁlunk is ez volt egy idő után :D

Azzal zártam le magamban a dolgot, hogy megvan a saját személyes élettere, és ezt nekem illene tiszteletben tartanom. Elvégre nem lenne szép dolog ráncigálni hogy most foglalkozz velem, most ne. Stb.

Igazából, mikor ilyenekre "rájövök" elcsodálkozom, hogy milyen kis hisztis vagyok. Elvégre nem találhatja ki mindíg, hogy én mikor milyen passzban vagyok, és furcsa lenne, ha az lenne a célja, hogy mindíg hozzám idomuljon. Ha egyébként kedves , jó ember, szerintem "lépj túl" ezen.

2013. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egyébként igen, valamennyire sajnos önzőnek kell lenni, máshogy nem "mehetnek a dolgok"

Nem lehet hogy kicsit ideges vagy mostanában, vagy a férjed kezdeti "rajongásától" érezted magad értékesebbnek?

És ezért felnagyítod a dolgot? Holott valószínű ugyanúgy szeret, csak ne ronts el mindent felesleges hisztikkel.

2013. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy önző embert hosszútávon tartósan önzetlenül nem tudsz szeretni, mert folyamatosan csalódni fogsz benne, és emberileg olyan mélységeket fogsz vele tapasztalni, hogy egy idő után nem csak besokalsz, de meg is undorodsz tőle, és magadtól, hogy egy ilyen jellemgyenge embert hogy vagy képes szeretni.
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

És a kérdező nem önző, ha azt szeretné hogy a férje körülötte forogjon úgymond? Hogy mindíg ő legyen az első?

Van egy elképzelés, egy vágy, milyen lenne a tökéletes férj, kapcsolat stb... az illető pedig nem olyan, akkor egyből válni kell, és megsértődni?

Nem hiszem, hogy ez ennyire egyszerű lenne. És nem is megoldás.

Én is "szenvedek" ilyen dolgoktól, mint a kérdező, de tudom, hogy igazából nem jogosak a hisztijeim.


A férjednek is biztos vannak problémái úgymond, de szinte kizárom annak a lehetőségét, hogy az az önzőség lenne.

2013. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sehogy. Már meg van a csaj, vagyis te, nem kell érte tennie semmit és nyugodtan kimutathatja a valódi önmagát. Ha válással fenyegetnéd, akkor is csak egy újabb beetetési időszak jönne és utána megint az igazi énje bukkanna ki. Szóval ez bukás. Te nem az igazi énjébe vagy szerelmes, hanem abba, amivel levesz a lábadról és az sokszor KAMU.
2013. okt. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!