Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki párja/házastársa éjszakánk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki párja/házastársa éjszakánként gyakran ellenkező neműekkel dolgozik együtt, az nem féltékeny ilyenkor?

Figyelt kérdés

Elég sok városi legendát hallani kórházi történetekről, rendőrökről és minden ilyen hasonló munkakörről. Gondolom nemcsak én vagyok ezzel így.


Még a nappali műszakban minimális az esély erre (bárki elcsábulhat), addig az éjszaka leple alatt az emberek jobban kibontakoznak, amikor kevésbé figyelik őket és viszonylag kevesebb a munka is.


2013. okt. 9. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Aki félre akar kufircolni, bármikor félre fog, ez egy baromság.

Egy munkatársnőm már az oktatás ideje alatt összeszűrte a levet egy fiatal pasikával, míg otthon férje van. Nem kellett ehhez éjszaka, még csak sok szabadidő sem...

2013. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam már sok, nem városi legendát, hanem konkrét történtet általam ismert emberektől/ről, pont ahogy írtad rendőrökről, kórházban dolgozóktól.

De ez igaz szerintem minden "össze-vissza" dolgozóra. Nyilván nem ezért csalják meg a párjukat, de ha megcsalják, akkor könnyebb eltitkolni, csak annyit mondd, hogy be kell mennem dolgozni ...

De fő a bizalom. Gondolom azt megérzi az ember, ha valami nincs rendben. Addig meg kár féltékenykedni.

2013. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
nekem is van kapcsolatom tobb mint 5 eve! na most elarulom h ebbol mar 3 eve egy bizonyos ferfi nem hagy beken mindig probalgat az agyaba csalogatni de NEM. minden rajta mulik attol fugg h szeretie az ijen kihivasokat mert a korulottem elo emberek 70% ezt csinalja ojan emberek akikre ha ranezek azt mondom h nem letezik hogy meg csalja az elettarsat! hat de igen sajnos amig ember van a foldon addig lesznek ijen dolgok de nem feltetlenul kell te feltekeny legyel ha szeretitek egymast!
2013. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Túl sok sorozatot nézel.
2013. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki féltékeny, az féltékeny nappal is és mindig, nem csak akkor, mikor nők/férfiak között van a párja. Aki pedig meg akarja csalni a párját, az megteheti nappal is...
2013. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok féltékeny, megbízunk egymásban.
2013. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Baromság, aki félre akar kufircolni annak tök mindegy, hogy reggel vagy este van.

Párom este megy dolgozni és hát ő bizony nem kacsingat félre. Bár furán is nézne ki a 29 éves férjem 60 éves szottyat emberekkel kavarna...

2013. okt. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki meg akarja csalni a párját, akkor kerít rá alkalmat, nem kell ahhoz éjszakának lenni sem munkahelynek.

A hűség döntés kérdése! A csábítás valamilyen szinte folyamatosan jelen van, egyénfüggő, hogy valaki ellenáll neki, vagy sem.

Tény, hogy a legendáknak van alapjuk. A rendőröknél például bőven elég konkrét példával lehet szolgálni, de ez nem ok az általánosításra. Egyes munkakörökben olyan a légkör és olyan impulzusok, stresszhatások érik a dolgozókat, hogy gyakrabban esnek meg "fizikai" félrelépések. Sajnos ezzel nem lehet tenni semmit.


27/N

2013. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ami éjszaka megtörténhet, az megtörténhet nappal is.
2013. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hat sajnos ejjel kevesebb a szemleyzet es tobb a munka orulunk ha enni inni es pisilni van idonk a korhazban.

ha meg csoda folytan nyugi van akkor pedig sok sok mas munka var rank kotegekben.Aludni flortolni nem szoktunk egyszeruen eszunkbe sem jut sde ejjel se nappal.

2013. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!