Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyósom telebeszélte a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósom telebeszélte a férjem fejét, aki most vele ért egyet. Mit tegyek, engedjek nekik?

Figyelt kérdés

Lányunk bölcsis. Én reggel korán járok dolgozni, így a férjem kelti, öltözteti és viszi bölcsibe a lányunkat. Én megyek érte délután.

Anyósom kezdetektől mondogatta, hogy ez nem jó, nem helyes hogy egy férfi vesződik minden reggel a gyerekkel aztán emiatt fáradtan, elcsigázottan megy dolgozni. Ez az anya feladata.


Ha én oldanám meg ezeket, akkor legkésőbb negyed 8ra a bölcsiben kéne lennie, így ráérnek fél9-9 között beérni. De délután ugyanúgy 5 után érnék oda érte.


Kinek van igaza szerintetek?


2013. okt. 16. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
neked van igazad, anyósod simán vaskalapos
2013. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%
Az apa ugyanolyan szülő, mint az anya. Mi az, hogy nem helyes, ha a férfi vesződik a gyerekkel? Az ő gyereke is, az apaság nem csak a játékból áll. A gyereknek így sokkal jobb szerintem, biztos nem változtatnék az anyós kitalációja miatt.
2013. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Jaaa, hogy csak a tiéd a gyerek? ... Attól még, hogy te vagy az anyuka, apára is szükség van, és nem csak a biztos anyagi háttér miatt. Ugyanúgy a gyereke, ugyanúgy kötelessége gondozni. Majd szépen késs el te a munkából, igaza van ... Inkább örülne, hogy megtudjátok legalább valahogy oldani ...
2013. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
beszéld meg a férjeddel, a mai korban közösen vállalnak a párok gyereket és közösen nevelik. Az ellátása sem kimondottan csak az anya dolga. Megkérdezheted tőle,vissza kíván-e térni a 19-ik századba? Mert akkor te szépen itthon maradsz a gyerekkel és a háztartási munkával, ő pedig előteremti a család megélhetését.
2013. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer kérdezd már meg anyósodat, hogy miért nevezi vesződségnek a gyerekről való gondoskodást? Mert ha szerinte az, akkor nem viszed oda a világért se, mert nem akarod hogy neki kelljen vesződnie vele.

No meg azt is mondhatod neki, hogy jobb helyeken a nagyi is besegít ha tud.

2013. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
beszéld meg a férjeddel, hogy azt kell figyelembe venni mi a jó a gyereknek. Ha a gyerek azáltalá hogy apuka öltözteti tovább aludhat, és így nem olyan nyügös, az nektek is jó, hiszen kevesebb a gond vele. Persze, ha az apai kötelességét valóban nyügnek érzi megoldhatjátok máskép, de az akkor az a gyerek napjára fog rámenni... Vagy ha anyuka ennyire aggódik a pici fia "férfiaságáért" akkor jöjjön át reggelente és vigye ő bölcsibe a picit.
2013. okt. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Hát én ezt nem értem...mármint azt, hogy felnőtt embernek tele lehet beszélni a fejét és ripsz-ropsz megváltozik a véleménye. Eddig nem panaszkodott a férjed, hogy vesződség reggel a gyerek?

Anyósod megéri a pénzét, de azért a férjed se kutya...

2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%

Idióta régi felfogás, hogy a gyerekkel az anyja foglalkozzon, az apja meg dolgozzon, és pihenje ki a fáradalmakat. Ezek az idők már elmúltak, a nők is dolgoznak annyit, és szerencsére a férfiak is kiveszik a részüket a gyereknevelésből.


Szerintem az anyósod nagy életbölcsességével azt az egyet nem veszi észre, hogy mi jó a gyereknek. Nem hiszem, hogy jó lenne, ha kb. 6-kor kelne, majdnem 10 órát töltene nélkületek a bölcsiben, és ráadásul te is ingerültebb lennél vele reggelente, mert nem olyan könnyű reggel 6-kor összerakni a gyereket, úgy hogy bölcsibe és munkába is odaérj. A párodnál valószínű rugalmas a munkaidő beosztás, ha így megteheti.


Megpróbálhatjátok, de a gyerek látja kárát, hidd el. Nyűgös, hisztis lesz. Ha eddig jól viselte a bölcsit, akkor ez változni fog. Ezt próbáld meg megértetni a férjeddel, ne azt nézze hogy 30 évvel ezelőtt az apák nem foglalkoztak a gyerekkel.

2013. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Egy újabb okos anyós..mondd meg neki, hogy rendben te bajlódsz a gyerekkel, de akkor nem jársz dolgozni, hisz régen is úgy volt....



:)

2013. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk legtöbbször férjem viszi, mert én ráérek később elindulni, de akkor a gyerek lekésné a reggelit ha velem jönne - és a férjem nem akarja, hogy korábban kelljen kelnem emiatt. És ő is megy érte, mert én később végzek, csak rohanva érnék oda éppen zárásra. Soha fel sem merült, hogy ez gond lenne neki! Ha valaki szóvá tenné neki, akkor biztosan furán nézne rá, hogy mi ebben a különös, hiszen ő az egyik szülője a gyerekünknek. Egyébként az anya feladata a gyerek körül minden (apának csak játszania kell vele), a bevásárlás, a főzés, a mosás-vasalás - az avitt felfogás szerint. DE mellette melózzon is napi 8-9 órát egy munkahelyen,mert az is a dolga, igaz?? Anyósod le van maradva! Már nem a férfi tartja el a családot, és a npnek nem csak az a dolga, hogy gyereket neveljen, hanem a nő is kiveszi a részét a pénzkeresésből is. Akkor a férfi is vegye ki a részét a házimunkából és gyerek körüli teendőkből.
2013. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!