Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik sokan le azokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik sokan le azokat akik nem házasok hanem élettársak az iskolaban a többi szülők?

Figyelt kérdés
2013. okt. 16. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre a legjobb válasz az, hogy "mert csak". Komolyan. Az elváltakat azért nézik le mások, mert elváltak, a gazdagot azért, mert gazdag, a szegényt azért, mert szegény... tudod: van sapka vagy nincs sapka :) Nem kell velük foglalkozni.
2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Esetleg te érzed magad kényelmetlenül és azt hiszed érdekel valakit a családi állapotod?
2013. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én ezt nem tapasztaltam egyik gyereknél sem, sem a bölcsiben, sem oviban, sem iskolában...

Sőt, most hogy sokan nem veszik fel a férjük nevét így nem is mindenkiről tudni, hogy ki házas, ki élettárs. Egyik anyukáról pont azt hittem, hogy ők házasok, aztán kiderült, hogy nem... de senki nem szólt be emiatt.

2013. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem néz le senki senkit. Ennyi!"


Gyerekek, megoldódott a világ összes problémája.

2013. okt. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
1-es, 18 évesen hűűű, de sok tapasztalatod lehet az életről....(csak hiszed)
2013. okt. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki nézi le, elég szűklátókörűségre vall.
2013. okt. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
30%

én nem szeretem az élettársakat akik gyereket nevelnek, az okát nem tudom megmagyarázni, mert nem is utálom csak számomra idegen hogy valaki házasság nélkül szüljön.

Számomra fontos volt hogy előbb a párom elvegyen, mert míg azt mondják ez csak papír akkor is hivatalosan egy pár lesznek és nem csak ők mondogatják magukról hahó együtt vagyunk.

plusz gyerekkoromban minden olyan barátom akiknek csak együtt éltek a szülei de nem házasodtak össze, na azok kicsit furán fejlődtek.Sokszor kérdeztek meg minket miért nem olyanok a szüleik mint a miénk stb. és kívülállónak érzte magát pedig senki ezért meg nem szólta.

De persze az az elvem hogy inkább legyen egy pár boldog és élettárs, minthogy boldogtalan házas legyen. Házasságnak boldogtalanul nincs értelme.

És szerintem senki nem néz le téged csak kivetíted a saját rejtett félelmeidet.

2013. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok: mint amikor valaki azt hiszi mindenki lenézi, mert csúnya közben csak ő látja magát rondának és senki sem figyeli
2013. okt. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"minden olyan barátom akiknek csak együtt éltek a szülei de nem házasodtak össze, na azok kicsit furán fejlődtek"


????

én meg nem mondanám így ránézésre, kinek házasok a szülei és kinek nem...

2013. okt. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
mert rákérdezett és elmesélte:P nem ránézésre találtuk ki ráadásul gyerekként nem is tudtuk,hogy ilyen van. de az ilyen gyerekeket kifejezetten elkezdte zavarni,mert nem értették a miért-et.
2013. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!