Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szülés után pár hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szülés után pár hónappal valakinek nem igazán van kedve szeretkezni, az a hormonoktól lehet, vagy más a probléma?

Figyelt kérdés
Ilyenkor azért lesz az adott pár között feszültség, mert nem szeretkeznek, vagy azért nem szeretkeznek, mert valami miatt feszültség van közöttük?
2013. okt. 16. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A baba születèse lehet az elsö ok!
2013. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után eleve a hormonok miatt se nagyon van kedve, de ettöl függetlenül is egy pici baba ellátása igen megeröltetö, a legtöbb anyuka majdnem minding hullafáradt, és azért sem sok kedve van a szeretkezéshez.


Viszont ami fontos, hogy összebújás azért legyen, meg beszéljék meg a dolgot.

2013. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért elég összetett dolog lehet,valószínű a hormonoknak is van szerepe benne,és ott van a fáradtság,a folytonos aggódás a baba miatt,a megváltozott élethelyzet..a párodnak,most végtelen nagy türelemre van szüksége,mert különben egy olyan ördögi körbe juttok,amiből nagyon nehéz kijutni :(
2013. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fáradtságtól nem volt, de mire 6 hónapos lett a gyerek, egész belerázódtam a dologba, jobban szerveztem a napjaimat, és az éjszakáim se voltak olyan förtelmesek, szóval megoldódott a probléma. A férjem nagyon megértő volt és türelmes, meg sokat segített is.
2013. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem alussza végig a kicsi a éjjelt, ne várd, hogy sok kedve legyen az anyukának. És utána jön a fogási időszak, ami megint csak sok-sok átvirrasztott éjszakáról szól, akkor sem fog túltengeni a nemi vágy. Törődj bele, ez most természetes.
2013. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hormonoktól, lehet orvosi probléma, depresszió, vagy csak egyszerűen kimerült. Mi honnan tudjuk? Meg kellene beszélnetek.
2013. okt. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem. Hát, köszi mindenkinek a hozzászólást. Igazából gyakorlottnak kellene lennem, mert már 3. baba. De ő rengetegszer kel éjjel. Az első 3 hónapot végigsírta.

Kimerültem.

Este örülök, ha beeshetek az ágyba. Nem hogy még....

De nem akarom csak azért csinálni, mert neki "kell". Az olyan mintha nem szeretkeznénk, csak egyszerűen szex lenne. De úgy nem lennénkjelen mind a ketten ugyanúgy.

Vagy ezt már túlvariálom?

2013. okt. 17. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Is-is. Hormon is, fáradság is. Azért vagytok feszültek mert nem szexeltek egy jó nagyot, és azért nem szexeltek egy jó nagyot, mert feszültek vagytok.

A helyedben én megerőltetném magam és ha más nem akkor csak azért megtenném mert neki "kell", ahogy te írtad. Inkább én tegyem meg vele "kellésből" mint más. Nem beszélve arról, hogy evés közben úgyis megjön az étvágy :)

2013. okt. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!