Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha kiderülne hogy a nejetek lehúz egy másik pasit mellettetek akivel amugy nincs sex? Csak hülyiti vetet vele ezt azt pl az esti sörötök is ő veszi, a mosogépetek stb. hagynatok hogy a balekkql tovább tartsa a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 19:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
98%
Eleve nem élnék együtt ilyen emberrel...
2013. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
87%
Te is épp abban a sorban állsz mint az a balek, ha őt minősited akkor egy kalap alatt magadat is.
2013. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Ez elég fura. Nehéz elhinni, hogy nincs semmi szex, csak lehúzza.

Neked mit mondott a feleséged, miért csinálja ezt?

2013. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogadnám el ezeket a szerzeményeket...
2013. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
És szerinted a feleséged két szép szeméért vett mosógépet? Ó, hát persze, hogy nincs szex, csak beszélgetnek, mi? Bilibe lóg a kezed...
2013. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit nehéz elképzelni hogy a feleségem barátja mosógépet vesz nekünk, de természetesen nem fogadnám el. Ha pedig kiderülne hogy a feleségem csak kihasználni akarja az ürgét, valószínűleg válnék, és egy hétig néznék magamba befelé, hogy hova tettem a szemem. Mindenképpen megkeresném a "balekot" és mindent visszafizetnék neki, amit valaha költött a feleségemre.
2013. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
96%

Szex nélkül vett mosógépet? Csak úgy???

Te ezt elhiszed??

Szerintem Te vagy itt a legnagyobb balek.

2013. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
87%
ösztökélném hogy tegye szét a lábát neki majd utána kérjen még többet a következő dugásért. plazmatévém pl. még nincs.
2013. szept. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Visszafizetnéd? Te nem vagy normalis. Na ugy derült ki hogy a nejem. Fizumból eg ft.ot se vett le mindet lekötötte. És ugye a semmiből nem lehet élni mint tudjuk.

A srác smseit olvastam stb abbol kiderül hogy könyrög a nejemnek hogy legyen valami ruhakat mindenfelet vesz neki a nejem hülyiti hogy lesz majd valami.aztan semmi. Meg aztan bevallotta mikor kerdőre vontam es azt mondja nincs ebben semmi csak így jobban tudott spórolni. A mosogépet is most tudtam meg hogy a csavo fizette az már nem most volt. Mindig hazajön a nejem sórrel csokival kajaval azt a pasival veteti a boltba..ruhakkal stb azt is a srac vette neki nem tudom mitevo legyek a kapcsolatunk jo nagyon amúgy

2013. szept. 26. 19:31
 10/36 anonim ***** válasza:
95%

Ezt nevezed jó kapcsolatnak?

Eltérőek a fogalmaink.

Feleséged pedig nem az erkölcs mintaképe, és még fel sem háborodsz ezen! Csak úgy hitegeti a pasit...

Te meg olyan természetesnek veszed ezt?

Farkasok neveltek titeket?

2013. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!