Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más nő is ilyen, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más nő is ilyen, mint a feleségem? És mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már szinte semmit nem csinálok/csinálhatok otthon, mert azzal csak "neki csinálok pluszmunkát". Mindenre ezt mondja. Meg pazarlok. Folyatom a vízet, eszem a budipapírt...+ "csak cselédnak néztek engem"

Ha porszívózok, biztos, hogy talál porcicát, ha sütök, olajos lesz a csempe, amit előtte órákig takarít, mosogatógépet nem tudom gazdaságosan megpakolni (hetente egyszer kapcsoltam be, de már ő pakolja, havi egy-két alkalommal megy a legrövidebb program). Csak este eszünk otthon, általában hideget, felhúzza magát azon, hogy tiszta tányért veszek ki magamnak és a gyerekeknek, mert a tegnapi is jó, csak morzsás, elég ha leseprem róla. Én útálom, ha nem tiszta, de neki az sem baj ha napokig csak egy tányért használ, meg kést, amivel felvágottat, vajat is szelünk, kenünk. Ha egy percre égve hagyok egy lámpát, már ingerülten szól, hogy minek ott világítás. Egy hetes pizsamámat kiraktam a szennyesbe, az se tetszett neki. Ha a ruhásszekrényből ki akarok venni magamnak valamit, már jön is, hogy azt haggyam, a széken biztos hogy van felvehető ruhám. Úgy érzem magam, mint egy megtűrt vendég , vagy egy gyerek, akinek megmondanak mindent. Ha hétvégén bekapok egy kupica pálinkát, "miért kell már megint inni?" A fiamnak dugiban adok napi 100 ft zsebpénzt, a kisebbnek naponta veszek 20-30 Ft-os aprósüteményt ovi után (egy db. fornetti jellegüt), ezt az utóbbit tudja, de nemtetszését már kifejtette. Spontán nem lehet vele tervezni semmit, nyáron többszőr megkiséreltem őket fagyizni elvinni, de valamiért mindíg lefújta. Ha vendégek jönnek hozzánk (qrvaritkán sajnos), előtte két napig csak takarít és tiszta ideg, hogy minden rendben legyen. A lakásunk olyan steril, hogy műteni lehetne benne, de szerinte én nem látom jól, hogy micsoda kosz és kupi van már megint.

Szinte semmit nem mond arról, hogy mi a baja, ha látom, hogy valami gond van és kérdezem, a válasz: semmi. Hiába fagattam, nem mondja el, csak nagyon ritkán, ebbe már belefáradtam, úgyhogy sokszor, már csak hagyom. Mindketten dolgozunk, másodállásom is van, annyira rosszul nem keresünk, én azt sem tudom, hogy mennyi pénzünk van. Külön számlánk van, az övéről fogalmam sincs (onnan a lakkáshtel megy, de közel sem az egész keresetét viszi el), az enyémet tudom, főállásom fizetése arra megy, nem nyúlunk hozzá, a napi költségeket a másodállásomból fedezzük.

Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, mint mindenkinek, de szerintem közel sem ennyire szélsőséges. A zoknimat az ágy mellett hagyom, de legalább nem szanaszét, könnyen halogatok olyan dolgokat, amihez nincs sok kedvem (pl. padlásra felmenni), hajlamos vagyok elfelejteni dolgokat meg csekket befizetni, szóval ilyenek.

Ha van itt olyan nő, aki ezek alapján magára ismer, vagy ilyen tulajdonságokkal bír, az segíthetne, hogy mit lehet tenni, válni nem akarok.


2013. okt. 18. 23:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Én 40F, ő 39N. A pénzt azért hoztam csak fel, mert engem annyira nem érdekel, csak bizonyos szintig, egyáltalán nem vagyok anyagias, sőt. Ha megkérdezném, akkor biztos hogy elmondaná mennyi van a többi számlán, igaz, azt sem tudom, hogy mennyi számlánk van.
2013. okt. 18. 23:18
 2/35 anonim ***** válasza:
90%

én nő vagyok,de ez még nekem is sok amiket leirtál...csodállak hogy idáig elbirtad viselni ezeket....

Valami biztos van a dolgok mögött amiért ilyen,de ha nem akarja elmondani,akkor nehéz lesz kideriteni...

Régóta viselkedik igy?Vagy mindig ilyen volt?Gyerek születése óta változott meg?

2013. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a mostohaanyám ilyen. Szerintem ez már nem normális dolog, hanem valami betegség, pl. kényszerbetegség. Sok nő örülne egy olyan férjnek, mint te. Minden tisztelem a tiéd! Nem irigyellek.
2013. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
87%
Hát ez szomorú. El kéne menned pár napra, egyedül. Ebbe belerokkansz, ha soha nem tudsz magad lenni. Az alatt a pár nap alatt ne beszélj vele, ne is tudja hol vagy. Gondolkozzon el, miért és meddig akar egy felnőtt embert állandóan irányítani?
2013. okt. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Ezen már én is sokat gondolkoztam. Nem volt olyan sok kapcsolatom előtte, azok is rövidebbek voltak, amihez így viszonyíthatnám. Talán ennyire nem volt ilyen, de bizonyos dolgokra már akkor is felfigyeltem, majd megváltozik, gondoltam.
2013. okt. 18. 23:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pszichés. Kényszeres takarító (kivéve tányérok?) és spóroló, valami elől ebbe menekül Izolálja magát.

Valami gondja van.

2013. okt. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%

Hát megmondom őszintén, egy-két dologban magamra ismerek. Én is házi sárkány vagyok, de nem ennyire.

Útálom ha kupi vagy kosz van. Soha nem tiszta semmi, csak tisztított.

Viszont az hogy a koszos tányérbók kell egyetek az durva. Lusta el öblíteni? Vagy hogy nem vehetsz fel tiszta ruhát. És heti egy pizsi csere sem lehet? Kézzel mos? Mert ha van mosó gépetek akkor nem értem.

És napi 100Ft zsebpénz az nem sok. Miért sajnálja a gyerektől? (A mi 15 évesünk havi 5 ezret kap.)

Na és a kicsi nasija ovi után? Jó jó, elveszi az étvágyát, de biztos nem olyan sok az. (Írtad is, h nem.)

No meg a kis pálesz. Az a férfi a ki másod állásban dolgozik igazán megérdemel ennyit.


Az én párom az ilyen álmok futásomnak úgy szokott véget vetni (vagy legalább is kontrolálni), hogy amikor betelik a pohár, fennhangon kikel magából, hogy ez közös ház, közös élet, mindenkinek joga van benne normálisan élni.

"Nem tudok megcsinálni valamit? Tanítsd meg nekem, hogy hogy szoktad."

2013. okt. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Itt olvasva a családi kapcsolatokat, én sem értem, hogy mi a baja velem. Eleinte tényleg azt hittem, hogy velem van a baj, rosszul csinálok valamit, de már rájöttem, hogy szerintem tök normális vagyok, nem velem van a probléma. Amilyen töréneteket itt olvasgatok a családi kapcsolatokban, kezdem úgy gondolni, hogy tényleg összetehetné a kezét és sokan szeretnének hozzám hasonló társat maguknak. Lehet nagyképűnek hangzik, illetve biztos, hogy annak hangzik, pedig egyáltalán nem vagyok az. Tudom, hogy hol a helyem, hogy honnan jöttem és merre tartok.
2013. okt. 18. 23:41
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem lutsa, sőt inkább az ellenkezője.
2013. okt. 18. 23:43
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
(az ámokfutás)
2013. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!