Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van más nő is ilyen, mint a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más nő is ilyen, mint a feleségem? És mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már szinte semmit nem csinálok/csinálhatok otthon, mert azzal csak "neki csinálok pluszmunkát". Mindenre ezt mondja. Meg pazarlok. Folyatom a vízet, eszem a budipapírt...+ "csak cselédnak néztek engem"

Ha porszívózok, biztos, hogy talál porcicát, ha sütök, olajos lesz a csempe, amit előtte órákig takarít, mosogatógépet nem tudom gazdaságosan megpakolni (hetente egyszer kapcsoltam be, de már ő pakolja, havi egy-két alkalommal megy a legrövidebb program). Csak este eszünk otthon, általában hideget, felhúzza magát azon, hogy tiszta tányért veszek ki magamnak és a gyerekeknek, mert a tegnapi is jó, csak morzsás, elég ha leseprem róla. Én útálom, ha nem tiszta, de neki az sem baj ha napokig csak egy tányért használ, meg kést, amivel felvágottat, vajat is szelünk, kenünk. Ha egy percre égve hagyok egy lámpát, már ingerülten szól, hogy minek ott világítás. Egy hetes pizsamámat kiraktam a szennyesbe, az se tetszett neki. Ha a ruhásszekrényből ki akarok venni magamnak valamit, már jön is, hogy azt haggyam, a széken biztos hogy van felvehető ruhám. Úgy érzem magam, mint egy megtűrt vendég , vagy egy gyerek, akinek megmondanak mindent. Ha hétvégén bekapok egy kupica pálinkát, "miért kell már megint inni?" A fiamnak dugiban adok napi 100 ft zsebpénzt, a kisebbnek naponta veszek 20-30 Ft-os aprósüteményt ovi után (egy db. fornetti jellegüt), ezt az utóbbit tudja, de nemtetszését már kifejtette. Spontán nem lehet vele tervezni semmit, nyáron többszőr megkiséreltem őket fagyizni elvinni, de valamiért mindíg lefújta. Ha vendégek jönnek hozzánk (qrvaritkán sajnos), előtte két napig csak takarít és tiszta ideg, hogy minden rendben legyen. A lakásunk olyan steril, hogy műteni lehetne benne, de szerinte én nem látom jól, hogy micsoda kosz és kupi van már megint.

Szinte semmit nem mond arról, hogy mi a baja, ha látom, hogy valami gond van és kérdezem, a válasz: semmi. Hiába fagattam, nem mondja el, csak nagyon ritkán, ebbe már belefáradtam, úgyhogy sokszor, már csak hagyom. Mindketten dolgozunk, másodállásom is van, annyira rosszul nem keresünk, én azt sem tudom, hogy mennyi pénzünk van. Külön számlánk van, az övéről fogalmam sincs (onnan a lakkáshtel megy, de közel sem az egész keresetét viszi el), az enyémet tudom, főállásom fizetése arra megy, nem nyúlunk hozzá, a napi költségeket a másodállásomból fedezzük.

Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim, mint mindenkinek, de szerintem közel sem ennyire szélsőséges. A zoknimat az ágy mellett hagyom, de legalább nem szanaszét, könnyen halogatok olyan dolgokat, amihez nincs sok kedvem (pl. padlásra felmenni), hajlamos vagyok elfelejteni dolgokat meg csekket befizetni, szóval ilyenek.

Ha van itt olyan nő, aki ezek alapján magára ismer, vagy ilyen tulajdonságokkal bír, az segíthetne, hogy mit lehet tenni, válni nem akarok.


2013. okt. 18. 23:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég gáz. Szerintem kényszerbeteg lehet a feleséged, vagy nagyon felzaklatja egy gondolat, amit csak ő tudhat. De az biztos, hogy nem néz tükörbe.
2013. okt. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Így, hogy kipipáltad magad a lehetséges gondok okozói közül, ha szeretnéd jó irányba terelni a kapcsolatotokat, ideje rájönni, hogy mik lehetenek még a potenciális bajforrások. Te ismered az életét, napjait, kríziseit, biztosan össze tudsz rakni valamit. Mikor vált ilyenné. Mi nincs meg az életében? Mi hiányozhat neki?

Bizonyosan van valami kiváltó tényező ennek a viselkedésnek, és meglehet,ő szenved legjobban saját magától.

2013. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Ezt a tükörbe nézést nem értem. Azt azonban tudom, hogy a férfiakról rettentő rossz véleménnyel van. Mindezek mellett még szép is és nagyon csinos két gyerek után. Mondjuk alig eszik, sokszor este eszik csak.
2013. okt. 18. 23:49
 14/35 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon panik,es kenyszer betegsegnek tunik! Ezt ha nem orvosoljatok,ebbol komoly gondok lesznek,ez nem vicc!! Probald valahogy elcipelni ot egy szakemberhez. Minnel kesobb kezelik,annal roszabb lesz...tapasztalat
2013. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
97%
Az, hogy nem eszik, valószínűleg súlyosbítja a problémát. Az éhes ember ideges.
2013. okt. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
91%

Mindenképpen beszélned kell vele, ha nem akarod , hogy elmérgesedjen a helyzet.

Kérdezd meg mi a baj igazából, mi bántja, mi nyomasztja.


Nem normális a viselkedése egyáltalán.

Még ha valaki stresszes vagy netántán depressziós is, az sem indokolja ezt a viselkedést .

Így teljesen kiherél téged nap ,mint nap...

2013. okt. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
58%

Gyere hozzám, én annyit várok csak el, hogy szeressenek, és becsüljék a munkám :P Főzök, takarítok és mosok, egyedül mosogatást nem vállalom.


Viccet félretéve, elolvasni is rossz volt. Hogy bírod, és ezt komolyan kérdezem?

Elvinnéd családod fagyizni - lemondja

Spontán szórakozás - semmi

vendégek - ritkán

Lehidaltam. Én meg kifogtam az olyan hapsikat, akik húzták a szájuk, ha azt kértem, picit segíts, csak hogy hamarabb meglegyünk és csinálhassunk valami értelmesebbet :D Állj a sarkadra, és ne tűrd a hisztit. Kérdezd meg, levegőt vehetsz-e, vagy azzal is akadályozod?

2013. okt. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg durva.

Mióta ilyen? Mindig ilyen volt?

2013. okt. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
1%

Ne már ez szörnyű!


Igazából nem értem én a többi pasit. Soha semmilyen házimunkában nem segítek, mert milyen volna már megsérteni vele egy nőt. A másik mivel mindig én vagyok a kereső, soha nem engedném beleszólni őket, hogy mire költsek. Vagy abba, hogy hová akarok menni. Nálunk naponta kétszer megy a mosógép, és egyszer a mosogató gép. A ház lepukkadtságáért itt is nyavalyog a nőstény, pedig ha valaki előszór jön csak néz, hogy azta, de szép stb....

2013. okt. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
37%

szerintem a feleséged pszichiátriai kezelésre szorul

egészen biztos hogy nem normális

2013. okt. 19. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!