Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válás után 1 évvel a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás után 1 évvel a volt feleségem nem akarja elfogadni hogy elváltunk. Naponta többször hívogat vagy sms-t küld. Jogilag lehet valamit tenni (rendőrség, bíróság, stb. )? Vagy lassan idegileg tönkretesz és leépülök .

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 08:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Feljelentheted zaklatásért.
2013. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%
Telefonszám csere?
2013. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
52%
kapcsold ki azt a rohadt telefont
2013. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Udvariasan közöld vele, hogy jogi lépéseket fogsz tenni, ha nem hagy fel avval, amit csinál. Ez többnyire hatni szokott. És igen, ez zaklatás, ami ha zavar Téged, akkor tehetsz ellene bejelentést.
2013. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

halgasd meg mit akar beszelj vele magyarazz neki kultur ember modjara.

Aztan cserelj szamot es emailt dobd ki a FB rol es mond el neki mindez a sajat erdekeben tortenik.

Majd meggyaszol es tovabb lep minnel ritkabban lat annal jobb

2013. júl. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg basszus 500 ft egy simkártya
2013. júl. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Komolyan, egy telefonszám cseréhez ész kell?? :)))
2013. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A párom volt felesége is ilyen volt, de nem ennyire durván azért. Nem miattam váltak el, én a válás után két évvel ismertem meg a páromat. De a volt feleség addig azt hitte, hogy majd egyszer vissza fog menni. Bekerültem a képbe, akkor esett le neki a tantusz. Na onnantól kezdte a hülyeségeit.

Mi egyrészt felfogtuk, hogy a párom is "hibás", mert kedves maradt vele végig, amit a volt feleség félreértett. Gondolkozz el ezen, hogy nem hagytál kiskaput? Ha igen, ezt építsd le.

Ezután pedig letiltottuk a fb-on minden olyan dologról, ami velünk kapcsolatos, és a telefonhívásokat is szelektáltuk. Este nem vette fel neki, max nappal (van gyerek, tehát muszáj beszélni vele). Ha csak a hülyeséget mondta, akkor azt rövidre zárta a párom, de a gyerektéma elfogadott volt (és a mai napig az).

Ezt tudod tenni, le fog kopni hamar.

2013. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Ügyvêd vagyok,jogilag tudok csak hozzà szólni,az érzelmi részt kihagyhassuk.

lehet kêrni tàvolsàg tartàsit meg fel jelentheti uram zaklatàsêr,polgàri peres uton. hagy ne irjak ide vonatkozó jog szabàjokat,nem terhelnêm. kerdeznem mêg,nem-e lehet hogy lecseréjje a szàmjàt? maradok tovàbi tisztelettel: egy ügyvêd

2013. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
45%

Szörnyű olvasni.. Hasonló cipőben járok, már lassan 1 éve


Tisztelt Ügyvéd Úr!

Én szeretném segitségét kérni!

Nagyon megköszönném, ha kaphatnék Öntől elérhetőséget!

Tisztelettel

Egy boldogtalan családanya :(

2013. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!