Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Közel 10 év házasság után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 10 év házasság után a névváltoztatás hülyeség?

Figyelt kérdés

Egyfajta gesztusnak szánnám a férjem felé...

Sok nehézségen vagyunk túl, főleg a közelmúlt pár éve volt nagyon necces, két éve majdnem el is váltunk. Anno megtartottam a saját nevemet, de mostanában a kötőjeles verzióval kacérkodom.


2013. okt. 19. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon aranyos dolog lenne!Ha annak idején ő is szerette volna ha felveszed a nevét,kb ugy jönne ki (szerintem ) a dolog,mintha újra összekötnétek az életeteket. :) És nem is olyan sok utánajárás...
2013. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%
Ez még nem fogja a kapcsolatotokat megmenteni, vagy szebbé tenni ...
2013. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én felvenném eleve a férjem nevét, bár én csak kötőjelesen, mert a sajátomat is szeretném, a né pedig nem tetszik, nekem valahogy ez hozzá tartozik a családi egységhez, egyfajta szimbólum. Gondolom a férjed is így érzi, ezért gondolkodsz ezen. Ha így van és a férjednek fontos, vedd fel, de ha férjednek ez nem fontos, akkor igazából minek...
2013. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Inkabb legyen egy fogadalommegerosites. Mintha ujra osszehazasodnatok. Lehet ilyet kerni az anyakonyvvezetonel. Szep kis ajandek lenne a bronzlakodalmatokra.

Mar sokan ismernek a jelenlegi neveden, minek rajta valtoztatni?

2013. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom hülyeségnek az ötletedet, szerintem is szép gesztus lenne. Úgy éld meg a kapcsolatodat ahogyan neked jó, cselekedj szívből, ösztönösen. Ne foglalkozz az olyan elvárásokkal mint "tíz év után minek már nevet változtatni", "ha eddig nem vetted fel most minek vennéd", "ő is felveszi akkor a tied?". Nincsenek szabályok, úgy csináld ahogy te szeretnéd. A te életed, a te érzésed, a te kapcsolatod, a te ajándékod a férjednek.
2013. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
10%
Ha a rosszindulat ölne, már nem élnétek...
2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!