Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem kell kikisérnie a buszmegállóba hajnalban? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Minden hajnalban felkel és elkisér a pár méterre lévő buszmegállóba. Mondtam neki többször, hogy amikor anyámmal laktam sokkal messzebről gyalogoltam a megállóhoz mint most és mégsem lett semmi bajom. Mit mondjak neki?
2013. okt. 20. 06:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

" Mit mondjak neki? "


ezt,amit most nekünk,

2013. okt. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ezt mondd el neki.

Megkérdezted már, miért teszi mindezt? Pl. támadták már meg ott korábbi barátnőjét, vagy bántottak valakit, aki neki nagyon fontos volt?

Valamiért túlzottan félt téged, és ennek kell, hogy legyen oka.

2013. okt. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Pont úgy, ahogy leírtad!

Amúgy meg már az is baj, hogy elkísér? Ha nem kísérne meg az lenne a bajod...

Amúgy meg mi az, hogy kérdezze meg a párját mi az oka, hogy elkíséri? Talán az mert szereti?? Talán félti??

Jó vicc, hogy már okot kell erre is keresni.

2013. okt. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Én örülnék, ha a párom ilyen gondoskodó lenne. Egyébként utálok egyedül sötétben mászkálni, buszra várni, szóval igazából nem tudom átérezni a problémádat. De ha téged zavar, egyszerűen mond el és kész. Ennyitől nem szabad megbántódni, egy kapcsolat az őszinteségen alapul.
2013. okt. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt is mond el neki,hogy gyakorikérdések.hu függő lettél.
2013. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hiába mondom neki, hogy felesleges kikisérnie, mert nem lesz semmi bajom azt mondja, hogy nekem minden bajom van. De minek kelne fel hajnalban azért, hogy engem kísérgessen?
2013. okt. 20. 07:57
 7/22 CsBZs ***** válasza:
86%
Ez miert zavar? Sztem rendes tole. Miota eltek egyutt? Mert ha par honapja akkor vissza fogsz sokszor gondolni ra majd kesob h de jo lenneha most is kikiserne.
2013. okt. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

3-as, azért mert a szeretetnek és a féltésnek is van határa.

Ha kikísér néha a párom, örülök neki. Értem jön, örülök neki. De nem vagyunk összenőve. Én is szeretek reggel egyedül kifelé menni, rendezni a napi gondolataim. És nem kell, hogy emiatt minden hajnalban felkeljen (bár nálunk ő megy el előbb dolgozni).

2013. okt. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
Sehogy. Örülj, hogy ennyire szeret és törődik veled és élvezd ezeket a meghitt pillanatokat.
2013. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szemmeltart, hogy biztos legyen abban, hogy munkába mész és nem a szeretődhöz.
2013. okt. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!