Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem kell kikisérnie a buszmegállóba hajnalban? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés
Minden hajnalban felkel és elkisér a pár méterre lévő buszmegállóba. Mondtam neki többször, hogy amikor anyámmal laktam sokkal messzebről gyalogoltam a megállóhoz mint most és mégsem lett semmi bajom. Mit mondjak neki?
2013. okt. 20. 06:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg akar arról győződni, hogy felszállsz a buszra! Abban nem lehet biztos, hogy a munkahelyedre mész, de abban igen, hogy nem vagy otthon...
2013. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Miert zavar ennyire? Ugy erzed nem bizik benned,van az a baj,hogy nem akarod,hogy neki rossz legyen,hogy felkel. Mert ha az utobbi,akkor hagyd,lehet,hogy neki orom,hogy vigyazhat rad!!! Sot biztos,hiszen nem tenne minden reggel,ha nem lennel neki fontos. Akar feltekeny akar felt teged,mindketto azt jelenti fontos vagy neki!
2013. okt. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Osztom párod véleményét, hogy neked mindig van valami bajod.... örülj neki, hogy törődik veled, ha meg nem fog elkísérni akkor az lesz a következő problémád, hogy "hogy mondjam el a páromnak, hogy elkísérjen a buszmegállóba?"

Nem igaz, hogy ilyen piti dolgon nem tudtok megegyezni. Bár azt sem tartom kizártnak, hogy ennek előzményei is voltak.

2013. okt. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Nem bántás az, kedvesem, ha az akaratodat egynesen közlöd. Ha a pasid megsértődik, az az ő baja - nem veszed észre? Minden agresszor megsértődik, ha az akaratát keresztezi egy mésik emberé. Na és? Majd megbékül. Talán jó is, ha észreveszi és tudomásul is veszi, hogy neked is van akaratod.


Nem érv, hogy félt, mert ez már sok. Felnőtt ember vagy, tanulj meg magadra vigyázni.


Bízzon csak meg benned. Nem vagy te kétéves kisovis.

És bízzon csak meg benned, hogy amit mondasz, az úgy is van: ha te a munkahelyedre mégy, akkor oda mégy. Egyébként, ha valaki meg akar csalni egy másik embert, úgyis megteszi.

2013. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
A buszmegálló tőlünk kb tíz háznyira van, mi bajom esne odáig?
2013. okt. 20. 10:20
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom már beszéltél erről vele és nem tudtad meggyőzni. Szerintem bármit is írunk, az se fogja meggyőzni. Hagyd rá, ha menni akar veled hát menjen. Örülj neki, hogy vigyáz rád.
2013. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem akarod, hogy miattad korán keljen.
2013. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
60%
Ez legyen a legnagyobb problémád,hogy ilyenért rinyálsz kérdező..biztos nagyon rossz neked hogy félt a párod..azt a mindenit..én tudom mit mondj neki, mondd el, hogy szakítasz vele,mert nem érdemled meg és átengedett olyannak aki nem írja ki ország világ elé,hogy olyan sz.mét a pasija hogy félti..más biztos jobban megbecsülné..reméljük csak unatkoztál és azért tetted fel ezt a kérdést..
2013. okt. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%
amúgy meg az előttem szólókat sem értem, hogy miért kell a legrosszabbat feltételezni? Pl..biztos meg akar győződni,hogy dolgozni mész,nem a szeretődhöz mész, el e mész..mert az túl hihetetlen hogy szereti és félti? Azért lettek ilyenek a pasik mert vannak olyan nők akiknek nem lehet a kedvébe járni,mert zokon vesznek egy kis figyelmességet..külön gratulálok nektek..amúgy megnézném ha a ti párotok kísérgetne titeket abba is mindenfélét belegondolnátok e vagy csak itt hergelitek a kérdezőt..mert utána amúgyse érdekel titeket hogy mi lesz velük xD
2013. okt. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
60%
Az én párom általában alszik mire én elindulok otthonról. Nem kísért ki soha a buszmegállóba, de nem is várom el tőle. hadd pihenjen picit :)
2013. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!