Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy pasi...

Szerintetek gáz, ha egy pasi nem jön ki elém a buszmegállóba?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy randit. Ő abban a városban lakik ahova én megyek, tehát busszal megyek. Viszont utána tömegközlekedéssel kell elmennem oda, ahova beülünk, ő pedig ott fog várni, nem jön ki elém. Nekem ez annyira furcsa. Egyedül azért nem mondom vissza az egész randit mert nincs bérlete, és így valamilyen szinten érthető. Szerintetek? 19/L
2011. aug. 27. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Gáz. Akkor is vehetne egy jegyet. Faszariként kezdi, nem jó jel.
2011. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Első randi?


Egyrészről szép gesztus lenne elkísérni téged, másfelől ez a XXI. században nem annyira alapvető dolog, mint régebben. És komolyan ez a kifogása, hogy nincs bérlete? Elég gagyi :)

2011. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
NEM GÁZ, DE MIÉRT NEM Ő MEGY A TE VÁROSODBA?
2011. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

a párom még 4 év után is kijön elém az állomásra kocsival. Illetve már úgy szoktuk csinálni, hogy fél úton találkozunk gyalog. Én is elindulok, meg ő is, mert nem lakik messze az állomástól.


Ez így nem oké, hogy nem megy eléd:S


23N

2011. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
illene
2011. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
..ne sok jóra számíts tőle...
2011. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi 2 éve voltuk együtt a párommal, mikor mentem abba a városba, hová ment egyetemre. "Elfelejtett" kijönni elém a vonatállomásra, csak azért nem mentem haza, egyrészt mert nem volt más járat, másrészt meg 150 km-t utaztam.

Mikor találkoztunk megmondtam neki a szájam ízét. Azóta nem fordult elő hasonló, eltelt 2 év azóta...


Szerintem elég gáz, főleg hogy első randiról van szó...

2011. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Nalunk, mivel elso randi volt es gondolom szeretett volna bevagodni egybol felajanlotta, hogy o jon hozzam es nekem eszembe se jusson utazgatni, majd o mindent elintez. Szerintem a pasinak kellene menni a lanyhoz, bar a mai vilagban mar ha forditva tortenik az se meglepo. Mielott beultok valahova azert talalkozhatnatok ez a ferfira nezve nem jelent olyan huu de nagy koltseget. Fura az egesz!
2011. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem illetlenség, hogy nem megy ki eléd. Nálunk csak akkor fordult elő ilyen, hogy nem jött ki a párom elém, mikor beteg volt. De ez érthető, betegen ne is mászkáljon.

Egyébként mindig kijött elém.

2011. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még lehet rendes pasi, de nem tanították meg az illemre.

A fiam, mikor az első barátnőjével randizott, megkérdeztem, aztán integettél-e neki, mikor elment a busszal.-Nem-mondta-feltettem a buszra, és eljöttem.Hát leszúrtam, hogy ez olyan, mint ha meg akart volna szabadulni a kis csajtól, közben meg élt-halt érte. Nem is lett a kapcsolatból semmi:( A fene gondolná, hogy ilyenre is tanítani kell egy gimnazistát. Jellemző, a férjem sem fordul hátra, hogy lesegítsen a buszról, én meg idegen idős nőknek is nyújtom a kezem. Nem szóltam még a páromnak, hogy nekem ez milyen rosszul esik, egyébként meg jó ember. Hát, nem mindenkibe szorul alapvető intelligencia. Adj még esélyt a srácnak! Meg nevelni is lehet. Pláne ha mesélsz "egy ismerősödről", aki mennyire nem tiszteli a nő nemet:)))

2011. aug. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!