Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti miről szoktatok a párotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miről szoktatok a párotokkal beszélgetni? Nekünk semmi közös témánk nincs a párommal. Egy éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 17:57
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
83%
Mi a gyerekről beszélgetünk, vagy a házról, amit meg karunk venni, a munkájáról, ha haza ér. Volt egy ilyen időszakunk nekünk is, mikor úgy éreztem, hogy nincs miről beszélgetni. De igazából akkor még csak közös cél nem volt.
2013. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
97%
hát akkor nem nagyon kéne ezt erőltetni...
2013. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Valahogy egyikőnk sem igényli a közös témát.
2013. okt. 20. 18:05
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindig akad valami, csak néha valamelyikünk nincs beszédes kedvében.

pl: párom gyereke, a gyerek anyja, munka, suli, osztálytársaim, szüleim, bevásárlás, szomszéd, terveink a jövőre nézve, múlt....

2013. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Mi is inkább pletykálkodni szoktunk. Magunkról nem igazán beszélünk.
2013. okt. 20. 18:13
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hogy a jó életbe jöttetek össze?

Én egy éve fűzök egy lányt, akivel teljesen azonos a jellemünk, a humorérzékünk, a vérmérsékletünk, az ízlésünk az ételek, a filmek, a sorozatok, a hobbik, túrázás, stb, szóval minden területén, ha elmegyünk szórakozni egy nagyobb társaságban, akkor mindig egymással vagyunk, folyton egymással beszélgetünk és csinálunk mindent, de akkor sem akar velem összejönni. -.-'


Fel nem bírom fogni, hogy akiknek semmi közös témájuk nincs, azok hogy vannak együtt...

2013. okt. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Múlt, jelen, jövő.

Szomszédok, szülők, lakás, gyerek, honnan hova költözzünk, kaja, vásárlás, munka.

Helyesírás, irodalom, könyv, film, ezotéria, biológia.

Meg van még biztos más is, de hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. okt. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Mindenről, ahogy az előttem szóló is írta. Ami éppen az adott időben érdekel.
2013. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Mi a kölcsönös szimpátia miatt jöttünk össze.
2013. okt. 20. 18:18
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Kölcsönös szimpátia...... ideig-óráig elég. Azonban ha nem tudtok egymással miről beszélgetni akkor hamar ráuntok egymásra. Én 4 éve vagyok a párommal és nem emlékszem olyanra h ne lett volna miről beszélnünk.
2013. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!