Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy házasságban a felek kivesznek külön szabadnapokat is?

Figyelt kérdés
Minden évben van 3 napjuk, amikor csak pihennek. Gyerekek oviban, iskolában, másik fél dolgozik.
2013. okt. 24. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi baj! sőt.. minden embernek szüksége van arra hogy néha csak egyedül legyen kicsit, csak magával foglalkozzon.
2013. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg jár szabadság is a dolgozó embernek, valamikor meg ki kell venni, nem értem, mi a probléma? Hogy nem együtt töltik? Nincsenek összenőve.
2013. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ha meg tudják csinálni, jól teszik.

mondjuk, nekem a kikapcsoldás az, ha ott van a férjem is mellettem, de hát mindenki más.

2013. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek szüksége van egy kis magányra,egyedüllétre néha.Persze abban az esetben,ha egyébként minden rendben,és a párjával egyébként sűsűn együtt vannak,sok időt tudnak együtt tölteni,ami minőségi is.Problémás kapcsolat esetén,vagy ha csak ekkor nyílik lehetőségük együtt lenni,a másik ezt mégsem használja ki,már azért más tészta.
2013. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Nem értem, mi ezzel a gond.
2013. okt. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj ezzel?
2013. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%

És akkor mi van? Nem értem, miért irigyled a dolgozó embertől a pihenést. Ez jár, munkajogui kérdés a szabadság. Arról nem is beszélve, hogy sok esetben lehetetlen egy az egyben ugyanazon a napokon szabit kivenni.

Férj és feleségnek nem is biztos, hogy ugyanannyi szabadsága van.

Le vagyok döbbenve, hogy ez a kérdés miért jutott eszedbe és hogy miért írtad ki..

Miért írtad ki?

2013. okt. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a 7-eshez. Fel sem merült bennem, hogy ez kérdés lenne.


Kicsit értetlen is vagyok, hogy mi ezen a kérdés.

Valamelyik félnek van elintéznivalója, munkája otthon esetleg, akkor miért vegyen ki szabit?

Egymáshoz igazodni pedig a "nagy nyári szabin" kívül majdhogynem lehetetlen teljes mértékben.

Munkahelyeken is be van osztva, hogy ki mikor megy szabira. Ha a feleség októberben tud, a férj meg novemberben, vagy ki kell venni a maradékot, hogy ne vigyék át következő évre, a két igazgató nem fogja összehangolni a házaspár kedvéért.


Nincs ezzel semmi gond.

2013. okt. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 3 nappal van bajom, az szerintem qrva kevés. Mármint tök egyedül.
2013. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki szeret egyedül lenni... akkor ezzel nincs is semmi gond.


Én már eleget voltam egyedül, a férjem is kb ezen a véleményen van.


Egyszerre a Karácsonyi-szilveszteri szünetet vesszük ki, illetve szülinapokra, évfordulóinkra 1-1 napot.


Nyáron nekem van szabadságom, a férjemnek viszont nincs. Ez nem választható. Ilyen a munkája.


De külön csak hogy valamelyikünk egyedül legyen itthon, nem veszünk ki szabadnapot.


27/N

2013. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!