Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire! Szeretem a férjem soha nem csalnám meg, van benne annyi gerinc, hogy ha valami már nem okés velünk akkor külön menjünk és utána jöhet más ember az életembe, de amúgy soha!

Szerencsére a férjem is ezen az állásponton van! Tiszteljük annyira egymást, hogy nem csaljuk meg, ha más kellene akkor kilépnénk a kapcsolatból!

2013. okt. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 A kérdező kommentje:
Igen,ezt én is tartanám helyesnek! Igaz ember vagy.
2013. okt. 1. 12:31
 3/106 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Életemben egyszer csaltam meg férfit, az exemet, aki lelki terrorban tartott, és nem mertem kilépni a kapcsolatból. A sors fintora, hogy az akkori "szeretőm" lett a férjem (ő is egyszer csalt életében, az exét velem, szintén rossz párkapcsolat és kapcsolatfüggőség), akivel 1 hónapig csaltam a volt párom, amikor szakítottam. Soha többet, szörnyű érzés a titkolózás, a lelkiismeret furdalás, nem éri meg!
2013. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/106 anonim ***** válasza:
87%
Nem csalom meg.Nem azért mentem férjhez,hogy másnál keressek örömet.Boldogan élünk 2 kisgyermekkel.....
2013. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 anonim ***** válasza:
91%
Sosem csaltam meg, és nem is fogom, mert szeretem, tisztelem a férjemet és nagyon jó a házasságunk.
2013. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
82%
20 éve vagyunk házasok, eszembe sem jutott, hogy megcsaljam.
2013. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 A kérdező kommentje:
Azért az is szörnyű érzés,akit szeretünk,kiben bízunk kiderül róla rendszeresen félrelép.
2013. okt. 1. 12:37
 8/106 anonim ***** válasza:
87%

2,5 hét múlva leszek házas, de soha senkit nem csaltam meg.


Vagyis egyszer 16 évesen, eldöntöttem, hogy szakítok az akkori "párommal", aki visszamondta a találkozót, így csak 2 héttel kerül sor a hivatalos szakításra, 1 csók történt előtte való héten, amit nem én kezdeményeztem, elkerülni sem tudtam, "lekapott" a táncpartnerem, a szórakozóhelyen. viszont ha gondolatban nem szakítottam volna már a fiúmmal, akkor nem is táncoltam volna olyan közelségben más fiúval, hogy erre lehetősége legyen, úgyhogy az én hibám is.


úgy vagyok vele, hogy ha már kifele kacsingatok, akkor legyen bennem annyi, hogy szakítok/beadom a válást, vagy ha meg akarom menteni a kapcsolatot, akkor nem csinálok hülyeséget, nem alázom meg a partneremet.


A vicc, hogy a megcsalás megalázó mivoltát, évekkel később pont attól a férfitól tanultam meg, aki azon a bulin megcsókolt...

2013. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim ***** válasza:
93%
Már írtam 1x.Mink 16 éve vagyunk együtt ebböl 7 év házasság.Ha kiderülne,hogy rendszeresen félrelép a férjem,jobb ha nem kerülne a szemem elé.Azt hiszem én sem szeretnék az övé elé kerülni.A megcsalás,föleg többszöri,gerinctelen,és undorító dolog!!
2013. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
86%
Szinte szo szerint ugyanaz a sztori, mint a 3. valaszadonal, csak nekem az exem a ferjem volt, aki mellol nem mertem lepni a bantalmazo kapcsolatbol. A ferfi, akivel megcsaltam es segitett kilepni a godorbol az immaron 10 eve a masodik ferjem, ot nem csaltam meg es nem is fogom.
2013. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!