Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hosszan tartó házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszan tartó házasságban élőknél elő-előfordul olykor a féltékenység?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 18:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
Én 13 éve vagyok házas.És igen egy egészséges féltékenységnek muszály lennie,kha nincs akkor valószínüleg nem is érdekel a másik fél.
2013. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
6 éve vagyunk házasok, nem tudom soknak számít e, de igen szokott lenni, bár nem ez a vérre menő, inkább csak húzzuk egymás agyát kicsit :D
2013. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%
AZ elsö amit ír, az hülyeség, mi 25 éve vagyunk együtt, de eszembe sem jutna féltékenykedni, tudom, hogy megbizhatok a másikban. SOHA nem nézzük meg egymás telefonját, emailjét, stb. pedig nincs is jelszó egyiken sem.
2013. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
Kedves 3-dik.A féltékenység nem feltétlen abban valósul meg,hogy e-mailt vagy sms-t nézegetünk.Úristen...........gondolkodni kellene.Szőke vagy :)
2013. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
A 3. vagyok és NEM szöke, viszont féltékeny sem, semennyire.
2013. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%
ez elég szomorú.Akkor te már egy befásult nő vagy.Ha meg mégsem,akkor pisztolygyilkos :)
2013. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem kell hogy egy jó kapcsolat része legyen a féltékenység. Ha két ember megbízik egymásban, akkor nem kell féltékenynek lenni egymásra...
2013. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
odem, te racionális igazolást keresel az irracionális féltékenykedésedre, de kár erőlködni...Az elmúlt 1 évben két hosszú kapcsolatot is láttam szétmenni a férj - indokolatlan - féltékenykedése miatt. Sem érzelmileg, sem testileg nem voltak megcsalva, de addig féltékenykedtek, gyanúsítgattak stb, amíg a barátnőjük kitette mindkettőt.
2013. szept. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%
NEm vagyok belefásult, hanem szeretjük egymást és megbízunk egymásban - ebbe a féltékenység nem fér bele.
2013. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
Kedves szőke.Te annyira osztod itt a nagy tudást,és a szavakat melyeket valószínű nem is értesz,azaz nem t5udod mit irsz.Nos te szétment házasságokrol papolsz.De én meg egésszéges féltékenységet írtam a hozzászólásomban.az tudod mit jelent? Esetleg felfogtad azt a szót hogy egészséges? Nem hiszem.Ugyhogy probálj meg a nagy szavak helyett gondolkodni.És ne használj olyan szavakat,melyeket jelentését nem érted. :) Mert ha az én egyszerűen felvázlatolt mondatomat nem bírtad bebiflázni,/amit egy elsős is megért/ akkor ne add elő a nagyasszonyt.
2013. szept. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!