Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem szex megvonással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem szex megvonással "büntet" minden olyan dolgot, ami neki nem tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bármilyen apró vita, megjegyzés után biztos, hogy egy-két hétig rám sem néz, vagy ha kezdeményezek, fáradságra hivatkozik. Hogyan kellene ebből a játszmából kilépni? (megcsalás kizárva)
2013. okt. 27. 07:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%

Csak a nők tehetik?

Egyenjogúság van!

2013. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%
Gyerekes, de vágj vissza neki ugyanezzel.
2013. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ha én is így tennék, akkor megszűnne a szex a házasságban :) Igen, gyerekesnek tartom én is (van még ilyen húzása, de azt elnézem) viszont ez már kezd idegesítővé válni.
2013. okt. 27. 07:54
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Készülj fel rá, és legközelebb ha ilyen lesz, ne közeledj hozzá szexuálisan. Hidd el, piszkálni fogja a dolog!
2013. okt. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg ne kezdeményezz. Minek alázod meg magad? Te is kitalálhatsz valami ilyesmit. Gondolom otthon azt tanulta, hogy így lehet megalázni másokat. Vagy pedig ezzel is. Érzelmi zsarolás. Azt pedig én személy szerint nem bírom elviselni. Zsarolnál inkább felbontom a kapcsolatot ha nem lehet értelmesen megbeszélni.

Ugye nem függsz anyagilag a férjedtől?

2013. okt. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nem bontom fel a kapcsolatot, 20 éve vagyunk együtt, és szeretem. Ha én is hasonló dolgokat csinálnék (szándékosan) akkor még több játszmánk lenne, még kevesebb őszinteség, és ez váláshoz vezetne. Anyagilag ő jobban keres, mint én de sokkal többet is költ. Ő autóval jár, én busszal. Ő vásárol, én spórolok. Szeretnék kitörni ebből a mókuskerékből, de nem válással.
2013. okt. 27. 08:08
 7/34 anonim ***** válasza:
95%

Azt mondom, mindennek van határa!!!!

Kicsinyes, gyerekes, megalázó, nem társnak, hanem használati tárgynak, egy háztartási robotnak tekint, akit meg kell "javítani", ha nem úgy "dolgozik", ahogyan azt ő szeretné!

Ha ezt sokáig tűröd, és egyszer bármi miatt is ellentmondasz neki, a következő mondata könnyen lehet: ha nem tetszik, akkor el lehet menni! Könnyen fog beszélni, beszólni, mert tudja, hogy szereted, tudja hogy ragaszkodsz hozzá!

Vagy most éred el nála, hogy: eddig és ne tovább, vagy később semmi jóra ne számíts tőle!

Itt a lehetőség, itt a pont, ahol el kell döntened, mit akarsz! Vagy kiharcolod magadnak az egyenjogúságot, vagy megalázkodsz, vagy most szakítol vele!

2013. okt. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
98%

Elsőre viccesen megjegyezném neki, hogy jó, hát ha te nem, majd más kielégít, te meg aludjál, nem is kell hozzám nyúlni, majd megteszi más!:)

Amúgy ezt azért teszi, mert tudja, hogy megteheti veled. Mert ha neki valami nem tetszik, tudja, hogy neked lesz rossz azzal, hogy nem nyúl hozzád, de te meg ezt tűrni fogod, nem fogsz mást keresni.

Ha valami nem tetszik neki, mondja meg, meg kell beszélni és nem ilyen hülyeséggel büntetni!

Sok férfi örülne, ha még ennyi év együttlét után közeledne szexuálisan a felesége, a te férjed meg még ezzel büntet.

Én azért ennyi év ide, ennyi év oda, biztos ezt nem tűrném!

2013. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
Talán az segít majd, ha ilyenkor nem kezdeményezel és úgy teszel, mintha nem is érdekelne a dolog. Ha rájön, hogy ezzel nem büntet, akkor talán abbahagyja.
2013. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg egy kicsit gyerekes ez a férjed részéről. Ahelyett, hogy az ágyban minden gyengédséget megadnátok egymásnak és szeretkeznétek ... Persze nem ott kell megoldani a problémákat, de ez lehet egy jó út afelé.
2013. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!