Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves csaj vagyok a srác 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves csaj vagyok a srác 18 kezdjek-e vele vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! gyanítom, hogy a srác szűz és csak azért akar velem kezdeni, hogy mivel én tapasztaltabb vagyok a sex téren kitanítsam őt majd dobjon valaki másért azt mondja h sexet is akar tőlem meg érzéseket is adna nekem de mind ezt csak titokba mert nem akar felvállalni ... de én szerintem az első variáció miatt nem mondta h szűz lenne de szerintem az. bejön mint srác én komolyabb kapcsolatot akarnák tőle de nem tudom nem hiszem h akarná. KÉRLEK SEGÍTSETEK és léci csak értelmes kommentekkel ... PLEASE !!!!!

2013. okt. 16. 01:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nem a kora kéne,hogy zavarjon,hanem,hogy titkolna.
2013. okt. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
értem hát engem is ez zavar azt mondja a korom miat de én szerintme azért amit mondott is h ő még élni akar más nőkel is innen jöttem rá h szerintem szűz még ... :D köszi :D
2013. okt. 16. 01:35
 3/25 Balanus_concavus ***** válasza:
Hagyd a p.csába, csak meg akar fektetni, de ez huszonévesen már neked is fel kellene ,hogy tűnjön. Másrészt meg a domináns viselkedése nem arra utal, hogy szűz lenne. Biztos vagy benne, hogy az?
2013. okt. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha beletörődsz,hogy ebből nem lesz kapcsolat és szeretnél szűzoltó lenni akkor hajrá! De szerintem ne vegyél komolyan olyan valakit aki nem képes fölvállalni Téged. :-)
2013. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
am engem nem zavar a kora csak, nekem már nem kell alkalmi viszony, engem vállaljon fel az akivel vagyok azt mondta h én bízhatnék benne ő komoly meg nem baszna át ugyan olyan lenne mint egy kapcsolat előbb utóbb úgy is feltűnne az embereknek h mi van ezért hülye az ötlet szerintem. És megnyugtatásul mondom nem vagyok se csúnya se kövér se buta h azért titkolná :D :) félek h bele megyek azért kérek segítséget h bele menjek-e ebbe a hülye viszonyba vagy ne ... ?
2013. okt. 16. 02:03
 6/25 anonim ***** válasza:
Azért vedd el a szüzességét a kedveled.Csinálj neki egy jó napot.
2013. okt. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan gyanúm,hogy nem jönnél ki jól a dologból.. De Neked kell tudnod.
2013. okt. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
lehet nem szűz ha igy mondjátok h szerintetek nem az csak egy tipp volt nem 100% de nekem nem kell igy... ezeket csak azért mondja h megfektessen ? GONDOLOm csak :S már ugy reménykedtem h valami értelmes lesz :S
2013. okt. 16. 02:09
 9/25 anonim ***** válasza:
21 éves vagy,gondolom ismered annyira a pasikat,hogy felismerd a megfektetős dumákat. Néha az ember szeretné szebbnek látni a dolgokat a valóságosnál,de ha öszintén megnézzük a helyzetet... hát nem hangzik túl fényesen az egész. Ne add alább az elvárásaidnál,ha Te kapcsolatot szeretnél ne hagyd,hogy kihasználjon. Csak Neked lenne rossz :/
2013. okt. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !!! tényleg az eddigi válaszokat ... nagyon hálás vagyok most megnyugodtam egy kicsit.. csak egy gond van még szerintem nem hagya abba és addig irogat meg kezd ki velem amig el nem csábit és az ágyába nem visz mit csináljak h ne adjam meg neki amit akar ?
2013. okt. 16. 02:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!