Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek van annak bármilye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van annak bármilyen hátránya, ha a feleség kb.7-8 év múlva szeretne második gyereket?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy a feleség egy kicsit jobban szeretne foglalkozni férjével a közös gyermekük mellett -közös programok, kirándulások-, mert például őszinte szerelem és szeretet van köztük.

7-8 év múlva pedig a nő teste talán egy kicsit jobban rehabilitálódik. Anyagilag sem utolsó ez a szempont.

Mi a véleményetek? Előre is köszönöm.



2013. okt. 27. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ezt elsősorban a férjtől kellene megkérdezni, nem tőlünk...
2013. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most mi itt a probléma?
2013. okt. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a korkülönbség aggaszt a gyerekek között, az nem baj, nekem is van 5 év, fiú-lány és nagyon jól elvannak.
2013. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 8 évvel idősebb nővéremmel nagyon jól megvoltam, nagyon jó a viszonyunk :)


Mikor tini volt akkor volt egy kis súrlódás főleg a közös szoba miatt, meg azért mert egy nagyon idegesítő görcs voltam :D


De mikor én lettem tini, akkor volt egy felnőtt érett nővérem, aki nem hagyta hogy akár egy pattanásom is legyen (neki sok volt) és mindig adott jó tanácsot, és ahogy idősödtem úgy lettünk inkább barátnők. Már ha ez érdekel.


Barátnőmnek 7 évvel idősebb bátyja van, nekik is jó a kapcsolatuk, és mivel a testvére szinte férfi példakép barátnőmnek (ez egy kicsit furán hangzik :D) ezért magasra tette a lécet pasi ügyben. Szoktak együtt szórakozni, nagyon jó a kapcsolatuk, vigyázott is rá a bátyja.

2013. okt. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Juj nekem pont 7évvel idősebb a bátyjám, és imádom :). Szerintem ő is engem, mert állandóan visz magával mindenfelé, ha koncertre mennek a barátnőjével akkor mindig azaz első, hoyg engem is megkérdez, hoygszeretnék e menni. Sokkal jobbat bulizok velük, meg a barátaikkal min ta korombeliekkel. :) Olyanokat tud rólam, amiket anyuméknak soha nem mondanék el. Tökéletes a kapcsolat közöttünk, és megbízom benne. :) Persze amikor kicsik voltunk akkor voltak testvéri veszekedések, de szerintem ilyenek mindig elődordulnak, mindegy a korkülönbség. :)
2013. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez attol fugg, hogy a ferj mit preferal. Ha neki igy jo, akkor minden tokeletes.

Nekunk pl ket gyermekunk van kis korkulonbseggel. Beszeltunk mindig harmadikrol, de lehet h nem lesz, mert a mikor-ban nem ertunk egyet. A ferjem mostanaban tudja elkepzelni, mert jovore mar a kicsi is iskolas, ettol nagyobb korkulonbseget nem akar, illetve 40 evesen mar nem szeretne ujra babazni, azt latja jonak, hogy addigra a gyerekek mar nagyobbak, mi ismet "szabadabbak" lehetunk.

Egyet is ertek vele, de most nem allok keszen meg egy gyerekre, nem akarom most ujra kezdeni, tanulok is, dolgozok is, az iskolakezdesek miatt sok figyelem kell a meglevo kettonek is, erzem, h harommal szetcsusznek.

Hat ennyi, igy marad ketto, mert mire en vallalnek meg egyet, addigra a ferjem mar nem akar...

A lenyeg, h a hazaspar meg tudja beszelni ezt.

2013. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!