Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elképzelhetőnek tartotok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhetőnek tartotok egy olyan kapcsolatot, hogy válás helyett a férj és a feleség külön költözik és csak hétvégén találkoznak?

Figyelt kérdés
A kapcsolatban még nincs harag, de a férjem már "túlérzékeny" rám, és ezt el is ismeri. Én szeretem és azt hiszem, ő is szeret,bár ezt nem mondja, de ad még egy esélyt a házasságnak. Viszont betegesen irtózik a vitától, még a megbeszélésétől is. Én pedig így nem akarok élni, szabadságra vágyom, hogy ne kelljen attól rettegnem, mikor bántom meg valamivel. Külön akarok költözni, de ha lenne kedvesem, őt szeretném.
2013. okt. 12. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig lehet de hosszútávon biztos, hogy nem.
2013. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

elképzelhető, ha mindkét fél kölcsönösen tiszteli egymást. ezzel azt akarom mondani, hogy nem lépne félre sem az egyik, sem a másik.


bár ennek nagy az esélye.

ha férj és feleség külön költözne, annak általában az lenne a vége, hogy találnának másikat maguknak.


csak 2 nagyon toleráns, lelkiismeretes embernél müködne a dolog.

2013. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, anno a szüleim is ezt csinálták. Nagyon sokáig külön éltek, aztán jöttek a gyerekek (én és a bátyám) és azóta is együtt vannak. Voltak közben is hullámvölgyek, de mióta már csak kettesben vannak azóta minden rendben van.

Ők 7 éve voltak házasok mire jöttünk és azidő alatt egy párszor eljátszották ezt, de mostmár több mint 30 éve házasok és minden eddiginél szilárdabb a kapcsolatuk.

2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mivel a válás esélye reális, ez amúgy is előfordulhat, ha együtt gyötrődünk...
2013. okt. 12. 20:37
 5/15 A kérdező kommentje:
Az előbbi válaszom a 2-nek ment.
2013. okt. 12. 20:40
 6/15 anonim ***** válasza:
19%
Semmi értelme:)
2013. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyenek a hétvégi találkozások, bár ez csak akkor derül ki, ha megpróbáljátok. Lehet, a férjed 5 nap után azt fogja gondolni, "de jó, hogy végre látom" és lehet, hogy azt, hogy "kár, hogy véget ért a hét, olyan sok nyugalmam volt nélküle". Nem tudom, több örömöt lelnétek-e egymásban, ha ritkábban találkoznátok.
2013. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akármi is lesz a vége, de EZ MOST nem házasság.
2013. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem: "de ha lenne kedvesem, őt szeretném." A többi ok.Vagyis egyet nem értek a leírtakkal,de értem.Csak amit idéztem azt még magyarázd el.

Én addig is azt mondom,hogy jól gondold át,hogy mit is akarsz valójában és gondolj bele abba is,hogy lehet,hogy már nem lesz visszaút.Biztos,hogy ritka élő példa van a 3-as válaszában,de van.De mi a garancia,hogy Ti túlélitek?

2013. okt. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A másik alternatíva a válás.
2013. okt. 13. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!