Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem értem! Ha nem vagy/lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Ha nem vagy/lennél szeretö, rossz ember vagy? A gerinc ma már ciki?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 19:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván annál a kérdésnél a kérdés feltevője tapasztalatokat várt,nem erkölcsi prédikációt.Talán ez az oka a lepontozásnak.

Egyébként én is voltam hasonló helyzetben,ezért is írtam a kérdéshez.Erre föl kaptam egy egyszavas privát üzenetet,amelyben az állt tömören,hogy prostituált vagyok.Ezen én csak mosolyogtam.Van ugyanis egy mondás.Ne ítélj,hogy ne ítéltess.Én régóta eszerint élek,nem kövezek másokat,mert bármikor kerülhetek a helyzetükbe.A másik:lehet,hogy nem vagy szerető,ám ez nem garancia arra,hogy jobb,vagy erkölcsösebb ember vagy,mint mások.Persze én speciel nem bántanálak ezért,hiszen ez lenne a normális felállás,viszont tőled is elvárható,hogy ne köpködj másokra amiatt,ahogyan az életüket élik.Nem ismered az okokat,az indíttatást,a dolog hátterét.

2013. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%

Jéé, én is kaptam már ilyen egyszavas privátot mint te, amiben prostinak hívtak (persze a másik szóval). Azt azért kaptam mert egy válasznál megírtam, hogy 16 évesen vesztettem el a szüzességem :)


Amúgy abban igaza vn valakinek, hogy vannak itt olyan válaszok, amik akármennyire is igazak, akkor is lepontozzák. El sem tudja a sok nőgyűlölő vagy éppen feminista, vagy a sok másik szélsőséges gyűlölettel teli ember képzelni, hogy vannak rendes emberek. Legalábbis bizonyos tekintetben. Pl. az igaz, hogy én sose csaltam meg senkit és soha nem is tudnék, az is igaz, hogy hiszek a szerelemben, legalábbis ha egy pár szerelmes és tényleg összetartozik, akkor a szerelem átalakulása nem hidegségbe és utálatba, hanem kölcsönös szerelmes szeretetté alakul át. Egy jól működő kapcsolatnál. Hiszek a házasságban is, és akarok gyereket. Ezeket mind szeretik lepontozni az idejáró megkeseredett válaszadók, hiszen ide problémás emberek is járnak, akik el nem tudják képzelni, hogy én nem szenvedek az ő problémáiktól. (Félreértés ne essék, nekem van más ezer, de pont nem a szerelmi kapcsolatom van kakában).


Illetve ha nem ez volt a válasz arra a kérdésre.. Hát ne haragudj, de én azt is utálom a csak pasikat kérdeznek meg, de a fele válaszadó nő. Értem én, hogy inkább nők által látogatott az oldal, de nem nekik szólt a kérdés. Más nevében pedig ne válaszoljanak.

2013. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
23%
a feminizmus miért szélsőség szerinted, előző? ennyire fáj, hogy egyenlő jogaid vannak a férfiakkal, pénzt kereshetsz, járhatsz egyetemre, stb.? nem kötelező, tudod, ma is vannak, akik a hagyományos szerepelben hisznek és mondjuk háztartásbeliek. de ne szóld le azokat, akik ezzel nem érik be.
2013. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy mi értelme lenne hogy valaki, aki már volt szerető, és kérdezik a véleményét ne mondhassa el itt az igazat, hanem a válaszában pocskondiázza azokat akikkel egy cipőben jár? Miért beszélne maga ellen? Látjuk egymás válaszát, de nyilván azt nem tudjuk ki áll mögötte, pl. hogy Kovács Marika a szomszédból most színt vallott, kövezzük meg... Miért ne vállalná valaki magát, a véleményét? És egyáltalán: minek kérdez valaki, ha utána a válaszolókat lepontozza, mert nem hisz nekik?


Egyébként igaza van az egyik előttem szólónak: nem tudni a részletes körülményeket. Voltam ilyen helyzetben én is. Iszonyúan szégyellem a dolgot, ma már nem tenném. Viszont érdekes volt maga a házaspár viszonya, tanulságképpen leírom. A mostani feleség a férjének az előző házassága alatt a férfi szeretője volt. Mikor kibukott a dolog, elvált a pasi az előzőtől, majd elvette ezt. De egy idő után emellett a nő mellett is elkezdett félrejárni. A nő meg a munkahelyén tartott szeretőt, amiről senki sem tudott, így adta továbbra is a kifinomult, komoly, családját féltő feleséget. Akkoriban volt egy pár hónapos viszonyunk a férfivel, de nem akartunk bajt, így vége lett. Nem sokkal később összejöttem a mostani párommal, mindez 4 éve történt. Ezek után a férj Angliában vállalt munkát, közben a feleség megint megcsalta, és az új pasi köszöntötte a lakásban a férfit mikor hazatért. Szóval azért vannak ilyen mocskos, bonyolult kapcsolatok is. Nem mindig az a főkolompos, aki annak tűnik. Bár az igaz, hogy vannak rettentő alattomos szeretők is, akik behálóznak családos embereket, de én azt mondom, egy kapcsolathoz kettő ember kell. És ha valaki enged a csábításnak, annak a házasságában biztosan vannak problémák. Én azt mondom: az a baj, hogy nem beszélgetünk, mert mindent meg lehet oldani ha másképp nem, hát válással. De ne kelljen bujkálni meg hazudozni, mert az a gerinctelenség. Mikor a másik szemébe hazudunk.


25/N

2013. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!