Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen egy átlagos házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy átlagos házasság, és csak én vagyok túl idealista? Köszönöm, ha végigolvasod.

Figyelt kérdés

30-as éveink derekán járunk, 8 éves a kapcsolat, hat éves a házasság, van két gyermekünk, én vagyok a feleség.

A férjem sokat segít otthon, nagyon házias, lehet rá számítani mindenben, a gyerekekkel is többnyire jó (ha fáradt, akkor kevesebb a türelme, de ez talán még belefér). Velem kedves, a szex heti 2-3 alkalom, szerintem rendben.

VISZONT, amiért a kérdést kiírtam. Imád flörtölni a neten, facebookon. Anno ő adta meg a jelszavát, és én sokáig nem kutakodtam, mert nem adott rá okot (sosem kutattam korábban semelyik barátom után sem), de egyszer egy hazugságon kaptam, és saját magam megnyugtatására megnéztem a facebook levelezését... és lefagytam. Gyakorlatilag szexchatelt, flörtölt szingli ismerőseivel. Kettő durvább eset volt, az egyiknél a lány szexi fotókat akart küldeni valami svájci pasinak, aki tetszett neki. Erre a férjem felajánlotta, hogy lefotózza (soha nem készít rólunk, a családjáról fotókat, szóval még hobbi szinten sem fotóz). Nekem kamuzott valamit, hogy hová megy, de a facebook levelezésből kiderült, hogy találkoztak, bemásztak egy régi camping-be, ott fehérneműben és bikiniben fotózta a lányt, és több is történt, de nem feküdtek le, mert ahogy a férjem a facebookon írta: "Bocs, hogy leálltam, szívesen folytattam volna, de tudod, hogy nem lehet"). Erről nem mertem szólni, szégyeltem, hogy beleolvastam a leveleibe. A lány egyébként még hónapokig küldött véleményezésre fehérneműs képeket magáról.

A másik, három hónappal később egy (egyébként szintén házas) ex-viszonyával/barátnőjével, akivel minden részletre kiterjedően szexchateltek (nagyon részletesen), többször is. Én szóltam, erre fogadkozott, hogy nem csinál több ilyet, de a hátam mögött folytatta. Akkor szóltam a férjemnek újra, hogy tudok róla, de akkor már a találkozási időpontokon agyaltak. Volt egy kis mosolyszünet, de fogadkozott, sírt, hogy ő egy hülye, és csak szórakoztak, nem akart volna vele találkozni. Ez utóbbi óta eltelt két év, a nőnek születtek gyerekei, de a kapcsolatot még ma is tartják facebook-on (nem tudom, hogy miről írnak pontosan, csak annyit tudok, hogy ilyen üzenetek voltak a lánytól: "Írj, ha ráérsz, este 11-kor jön csak haza a férjem", meg "Most nem tudok írni, mert nem vagyok egyedül".

Elvileg nem találkoztak, elvileg nem történt fizikailag köztük semmi. Elvileg, mert el tud számolni az idejével, és nincs semmi más "bizonyítékom".

A kérdésem az, hogy ez a viselkedés, akár a férj, akár a feleség részéről megszokott, normális? Én egy nagyon kiegyensúlyozott családban nőttem fel, szerencsére korábban olyan kapcsolataim isd voltak, a férjem is olyannak tűnt(bár az ő családi háttere nem ennyire 'ideális', de rendes a családja). Nem tudom, hogy én vagyok-e az, aki valami nem létező, ideális kapcsolatra, házasságra vágyik, ami a valóságabn nem létezik. Vagy létezik, csak én nem élek ezek szerint olyanban... Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 28. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem normális. Nem tisztel Téged, és megcsal. (ha gondolatban elköveti, valószínűleg fizikailag is megteszi) én elválnék, bár ott vannak a gyerekek, őket megviselné.
2013. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
72%

Nem, ez már bőven túlmegy azon a bizonyos határon. De lám, veled is simán megteheti a férjed, mert hiszen amúgy "minden rendben".

Simán un téged, csak üríteni vagy jó. Lehet, hogy érez valamit, de egyáltalán nem tisztel.

Gondolom jól főzöl, és ritkán fáj a fejed, ezek nyomós érvek lehetnek.

2013. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
98%

én már a szemét kikapartam volna, és otthagytam volna a fenébe.

ha én ezt a két szememmel olvasom, hogy a férjem mellettem, és a gyerekeim mellett ilyen dolgokat művel (mert attól hogy nem feküdtek le, megcsalt, hiszem gondolom elkezdték).

véleményem szerint előbb vagy utóbb, ennek úgyis megcsalás, és válás lesz a vége.

2013. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
97%
Embertől és kapcsolattól függ. A mi házasságunkba ez nem fér bele, mi nem flörtölünk másokkal. Mi is tudjuk egymás jelszavát, sőt néha be is lépünk egymás Facebook, vagy e-mail fiókjába általában a másik kérésére, de bármikor szabad bejárásunk van, úgyhogy észrevennénk.
2013. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:
Akármennyire fájdalmas, sajnos eddig mindegyik hozzászólóval egyetértek. A gyerekek miatt mindig adtam egy újabb esélyt... De ezáltal még kevésbé tisztel.
2013. okt. 28. 18:28
 6/92 anonim ***** válasza:
97%
-.- .... ez beteges ,nem tűrném a férjemnek . Ha tovább csinálná ,biztos hamar az exemmé válna .
2013. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ez egy magyar häzassàg, kutya, macska, kertes hàz, gyerekek, ku.rva. Viccen kivül, ezek egy mai hàzassàg alapelemei. Én ezt làtom mindenütt, nem igazàn ismerek olyan pàrokat, ahol nincs k.urva...Nem normàlis szerintem, pont ezért én nem hàzasodom meg, pàrom sincs. Minek? Automatice jön a k.urva, amint beleszeretek...
2013. okt. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:
4-es válaszolóhoz: Ő direkt azért nem változtatta meg a facebook jelszavát, hogy bármikor beléphessek és lássam, hogy semmit nem csinál. De párszor az elmúlt 2 hónapban láttam, hogy ennek az utóbbi nőnek írt, és azonnal törölte. Vagy a csaj írt, és akkor is amint tudta, törölte a férjem. Annyit írtak, amit fent is írtam, azt nem tudom, szexchatelnek-e még.
2013. okt. 28. 18:30
 9/92 anonim ***** válasza:
97%
A féjed egy mocsok "kétéltű". Jellemző, hogy még sírni is képes a disznóságait felfedve, de nem megbánva. Én biztos ott hagynám és vinném a gyerekeimet. Mégis minek tart ő téged?!
2013. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
98%
Még azt se hinném el neki, hogy ez az egy faces oldala van. Van olyan, amiről halvány lila ibolyád sincs. Ott kutyálkodik nap-mint nap. Ne hagyd magad ennyire megalázni!
2013. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!