Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen egy átlagos házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen egy átlagos házasság, és csak én vagyok túl idealista? Köszönöm, ha végigolvasod.

Figyelt kérdés

30-as éveink derekán járunk, 8 éves a kapcsolat, hat éves a házasság, van két gyermekünk, én vagyok a feleség.

A férjem sokat segít otthon, nagyon házias, lehet rá számítani mindenben, a gyerekekkel is többnyire jó (ha fáradt, akkor kevesebb a türelme, de ez talán még belefér). Velem kedves, a szex heti 2-3 alkalom, szerintem rendben.

VISZONT, amiért a kérdést kiírtam. Imád flörtölni a neten, facebookon. Anno ő adta meg a jelszavát, és én sokáig nem kutakodtam, mert nem adott rá okot (sosem kutattam korábban semelyik barátom után sem), de egyszer egy hazugságon kaptam, és saját magam megnyugtatására megnéztem a facebook levelezését... és lefagytam. Gyakorlatilag szexchatelt, flörtölt szingli ismerőseivel. Kettő durvább eset volt, az egyiknél a lány szexi fotókat akart küldeni valami svájci pasinak, aki tetszett neki. Erre a férjem felajánlotta, hogy lefotózza (soha nem készít rólunk, a családjáról fotókat, szóval még hobbi szinten sem fotóz). Nekem kamuzott valamit, hogy hová megy, de a facebook levelezésből kiderült, hogy találkoztak, bemásztak egy régi camping-be, ott fehérneműben és bikiniben fotózta a lányt, és több is történt, de nem feküdtek le, mert ahogy a férjem a facebookon írta: "Bocs, hogy leálltam, szívesen folytattam volna, de tudod, hogy nem lehet"). Erről nem mertem szólni, szégyeltem, hogy beleolvastam a leveleibe. A lány egyébként még hónapokig küldött véleményezésre fehérneműs képeket magáról.

A másik, három hónappal később egy (egyébként szintén házas) ex-viszonyával/barátnőjével, akivel minden részletre kiterjedően szexchateltek (nagyon részletesen), többször is. Én szóltam, erre fogadkozott, hogy nem csinál több ilyet, de a hátam mögött folytatta. Akkor szóltam a férjemnek újra, hogy tudok róla, de akkor már a találkozási időpontokon agyaltak. Volt egy kis mosolyszünet, de fogadkozott, sírt, hogy ő egy hülye, és csak szórakoztak, nem akart volna vele találkozni. Ez utóbbi óta eltelt két év, a nőnek születtek gyerekei, de a kapcsolatot még ma is tartják facebook-on (nem tudom, hogy miről írnak pontosan, csak annyit tudok, hogy ilyen üzenetek voltak a lánytól: "Írj, ha ráérsz, este 11-kor jön csak haza a férjem", meg "Most nem tudok írni, mert nem vagyok egyedül".

Elvileg nem találkoztak, elvileg nem történt fizikailag köztük semmi. Elvileg, mert el tud számolni az idejével, és nincs semmi más "bizonyítékom".

A kérdésem az, hogy ez a viselkedés, akár a férj, akár a feleség részéről megszokott, normális? Én egy nagyon kiegyensúlyozott családban nőttem fel, szerencsére korábban olyan kapcsolataim isd voltak, a férjem is olyannak tűnt(bár az ő családi háttere nem ennyire 'ideális', de rendes a családja). Nem tudom, hogy én vagyok-e az, aki valami nem létező, ideális kapcsolatra, házasságra vágyik, ami a valóságabn nem létezik. Vagy létezik, csak én nem élek ezek szerint olyanban... Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 28. 18:15
 41/92 A kérdező kommentje:
Az előbb kimaradt: kb. egy órája (pont emiatt a kérdés miatt) néztem meg a mail-ét. Teganp nov. 13-a lebeszélt egy időpontot egy ilyen masszőrnővel. Aznap céges buli van, így szabad. Úgy látszik, nem oda megy. Abban is megállapodtak, hogy mennyiért nem csak masszázs lesz. Így talán érthetőek az utolsó kommentjeim.
2013. okt. 28. 21:13
 42/92 anonim ***** válasza:
100%

Találkozgatott vele a hátad mögött. Ez megcsalás határa szerintem, de mindenképp hazugság.


Bár az olyan férfi alapból elég ostoba aki fészbukkon lebukhat, ráadásul még meg is adja a jelszavát a feleségének.


Ez a pasi nem tisztel téged, és őszintén, én nem hinném el, hogy ténylegesen nem csalt meg.


27/N

2013. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
100%

valaki elárulhatná a nagy titkot férfiak, hogy mi játszódik le az agyatokban olyankor amikor egy nőnek hazudtok...

illetve amikor a nővel úgy kezdtek el bánni hogy abban semmi tisztelet nincsen a nő személye iránt?

2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 Bence_ ***** válasza:
100%

Egy pasinak ez egy játék. Neki egy ilyen szolgáltatás testi örömöt jelent. Eszében sincs elhagyni, bántani. Csak a sex kell.

Neki az a nő, olyan mint neked egy másik,cipő,táska,egy kozmetikus.

Eszébe sem jut, hogy a női mivoltodba tapos bele páros lábbal. Amikor erre rádöbben akkor fogadkozik. Ilyenkor érzi, hogy baj van. Tudja, hogy szeret és össze tudja kapcsolni a két dolgot. Aztán ahogy telnek a napok megint elkezdi elönteni az agyát a "hormon".

2013. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
100%
Én nőből vagyok, de ne legyen már a szex, a hormonok előbbre való mint a 2 gyermek jövendőbeli élete.
2013. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 Pendulum92 ***** válasza:
48%

Jaj, hogy oda ne rohanjak az érzékeny kis hormonjaihoz... pfff.. viccesek ezek a kamu szövegek.


21/F(!)

2013. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi abban a vicces, hogy 2 kisfiú apa nélkül nő fel egy csonka családban? Te talán tudod milyen lehet az?
2013. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 Bence_ ***** válasza:
46%

Férfi így van összerakva, evvel van átszőve mindene.

Gondold végig anno amikor eljártak vadászni milyen erős ingernek kellett lennie, hogy a zsákmányt ne a haverjaival, zabálja meg egy barlangba, ahol böföghet kedvére. Hanem tegye fel a vállára és akár napokat sétáljon vissza.

Pasinak szinte egyetlen dolog fontosabb akár létfenntartásnál is, az a "NŐ"

2013. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez egy oldal ahol az emberek anonim módon véleményt cserélnek.

Beteg aki itt kamuzik.

2013. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:

Bence_ értem én, hogy ezek csak testi örömök és nem fogja fel, hogy mit tesz. Ez szerintem egy az egyben igaz a férjemre, tökéletesen leírtad a dolgot. Nekem viszont ha valaki kell majd valaha, az ezt fogja fel. Ha nem fogja fel, akkor az a jövőben nekem sem kell másra, csak hogy jól eltöltsük az időt. Aki viszont a férjem, és a két gyerekem apja, az azt hittem, ennél értelmesebb. Nem az, tévedtem, most már biztos. de ismerek olyanokat, akik felfogják. Sok normális férfit ismerek, így a hitem nem veszett el bennük emiatt.

Nekem viszont, mint nőnek most iszonyatosan nagy lelki ? ki tudja milyen örömöt okoz, hogy elküldtem ezt a mailt neki, és most hívott negyedszer. Nem vettem fel. Kicsit had kínlódjon ő is. Aztán holnap nyilván megbeszéljük. A poén az, hogy pont a nyolcéves évfordulónk lesz, legalábbis pár nap múlva, és holnapra (én neki, mert általában én szoktam meglepni) jegyet vettem a dumaszínházra, mert az a kedvence. Biztosan jól fogunk szórakozni... Én mindenesetre most nagyon megkönnyebbültem, régen éreztem magam ilyen 'könnyűnek'.

2013. okt. 28. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!