Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan ember aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember aki a mindennapos veszekedésen átlépve megmentette a házasságát? Hogyan?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, min megy a veszekedés, van e még értelme megmenteni, mindketten akarjátok e, mennyi ideje működik és mióta nem a házasság stb. Minden lehetséges csak akarni kell. Nekünk sikerült, 3 éve voltunk akkor együtt. Szétmentünk 1 hétre, aztán megbeszéltük. Több mint 5 éve vagyunk együtt és most várjuk a 2. babát. Kommunikáció, akarat. Csak így működik. Kompromisszumok, a probléma kiküszöbölése.
2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen mi a pasztor segitseget kertuk jartunk hetekig hazasgondozasra beszelgetesre.

nekunk a hit segitett maskent viselkedni maskent nezni egymasra

2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
7,5 éve vagyunk együtt.4,5 éve házasok.1 éves a gyerkőcünk és naponta kapunk össze marhaságokon. Valahogy màr nem úgy toleràljuk egymast. Ő gyakran felemeli a hangjàt és csúnya szavakat hasznàl. A gyerkőc elött is. Èn nem akarom hogy így nőjön fel. De a párom nem hajlandó problémáról beszélni. Èn elmondom felé a dolgokat.
2013. okt. 28. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is épp ugyanebben a cipőben járunk azzal a különbséggel, hogy még nincs gyerek.

kb 7 éve vagyunk együtt, két éve vagyunk házasok. nagyon sok a vita tényleg mi is minden kis apróságon összeveszünk. párom is sokszor csúnyákat mond és nagyon megbánt de nem kér bocsánatot, nem foglalkozik az érzéseimmel. olyan hüvős sokszor bár ő mindig olyan magánakvalóbb volt..

többször is voltunk ilyen helyzetben, de aztán valahogy mindig megoldódott.. valami változás mindig jött és akkor jobb lett. nekünk is volt hogy külön éltünk hónapokig meló miatt, tanulás miatt, stb. és akkor valahogy jobban hiányoztunk egymásnak, féltettük egymást, stb... így utána megint minden jobb lett..

valahogy rá kell jönni hogy mennyire szereti az egyik fél a másikat...

mennyire vagytok fontsak egymásnak..

a gond az, hogy hiába mondják azt hogy minél több beszélgetés ha utána csak vita van belőle, legalábbis nálunk így volt...

valamin változtassatok..

pl menj a barátaiddal egy napra valamerre, vásárolgatni, szétnézni, moziba, hasonlók, kapcsolj ki.

vagy találj valami hobbit magadnak ami pl úszás, torna, stb. amit szeretzs. és akkor néha elmész ottonról lesz benned egy kis titokzatosság is...

nehéz egy helyzet ez, de ha már kicsit lenyugodtak a kedélyek akkor üljeketek le beszélgetni a gondokról addig nehéz.. legalábbis tapasztalatom alapján..

én pl párterápiát is javasoltam férjemnek de persze nem hajladnó erre. én viszont néha-néha mentem pszichológushoz, ami nagyon jót tett, kibeszéltem magam és felnyitotta sok mindenről a szemem...

próbáld meg hátha...

én szorítok...

2013. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket. Az igaz hogy nullahuszonnégyben a gyerkőccel vagyok. Lehet kéne a kimozdulás. Együtt szoktunk eljárni kirándulgatni és az mindig olyan jó. Nincs vita, nagy a szerelem.Aztán hazaérünk a négy fal kközé és minden onnan folytatódik tovább. Mindig kibékülünk viták után csak le kell higgadnunk. Hol van vajon a kiút?????
2013. okt. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!