Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért baj a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj a férjemnek, hogy hétkozbe nem végzek házimunkát?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy a férjem minden nap hamarabb ér haza munkábol mint én, ez még nem is lenne baj, de nem tetszik neki hogy hétkozbe elutasítok mindenféle házimunkát. Fozni csak akkor fozok, ha nagyon muszáj, mert általában anyukám vagy anyosom kuld fott ételt, ha mégse marad a melegszendvics, tejbegríz hasonlo dolgok amiket én csinálok majd a férjem mosogat. Minden szombaton kitakarítom a házat, szerintetek nem elég?
2013. okt. 29. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
65%
Ha nincs kupi, nem ciki. de ha màr annyira zavarja a férjed, csinàlja meg ö, söt! Akàr fözhet is néha!
2013. okt. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
89%
Osszátok el, ő végzi hétköznap, te meg hétvégén...
2013. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudom. ... Két nap után nem szeretnèk a padlón sétálgatni, a wc-t használni. A mosogatni való az meg kész rémálom.

De ha nektek igy jó.

2013. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
90%

ki az a hülye, aki kétnaponta wc-t takarít???? HAsználd normálisan és nincs baj.


Kérdező, ha van tiszta ruha, nincs kosz, rendetlenség, van mit enni, szerintem édesmindegy, mikor csinálod. Én se mosok, vasalok hét közben, az a hétvégi program. Mondjuk főzök, egyikünk munkahelyén sincs lehetőség meleget enni, ezért nálunk a vacsi mindig friss, meleg :)

2013. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Altalában minden munkát elosztunk, de ha én nem csinálom neki se akarodzik.....a mosogatást pedig írtam, hogy azonnal megcsináljuk, azért nem fogom otthagyni a tányérokat egy hétig
2013. okt. 29. 20:54
 6/70 anonim ***** válasza:
49%
Én heti 2-szer takaritom, ha van idöm, az egész lakàst, muszàj! Nàlunk gyorsan terem a kosz :/ 1-es voltam
2013. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
82%

Ha ő hamarabb hazaér, és annyira zavarja, akkor miért nem kezdi el takarítani a lakást?

Én is a munkamegosztás híve vagyok, de ha emiatt raplizna velem a férjem, biztos fejéhez vágnám a felmosófát.

2013. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
39%
Én is dolgozok, este 6-7 körül érek haza, de MINDEN NAP takarítok és főzök. Tömblakásban élünk a város főterén(nagy a forgalom), ha egy nap nem sepernék és mosnék fel, úsznánk a porban. És én is kétnaponta fertőtlenítek wc-t,kádat, és mosdókagylót.A szennyes mennyiségétől függően naponta vagy kétnaponta mosok. Te látod a saját lakásod/házad, én nem bírnám hétvégére hagyni az egészet, úgy érezném, koszosak vagyunk. Persze biztosan más lenne a helyzet, ha nem főút mellett laknánk.
2013. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
64%
Beszéltél már vele erről? Mit mondott?
2013. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
77%
ha nem tetszik neki, lépjen a tettek mezejére -.-
2013. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!