Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megtudtam, hogy a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a férjemnek van egy külön megtakarítási számlája, amiről nekem nem szólt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. okt. 22. 16:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%

csinálj te is magadnak egyet és kész. Mi a probléma?


Éhezel? Hiányt szenvedsz valamiben és úgy érzed a megtakarításai a károtokra van? Na ugye.


Azon kívül honnan tudod, hogy nem egy korábbi számla, amire nem is utal semmit. Vagy esetleg a gyereketeknek tartja fent.

2013. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De miért titkolja? Rendszeresen utal rá pénzt minden hónapban.
2013. okt. 22. 16:47
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

több oka lehet:


valami meglepire készül, például egy szuper nyaralás, amire egyébként nem tennétek félre a pénzt


nem bízik meg benned, mondjuk tiéd a lakás, és fél, hogy egyszer kirakod valamiért, és akkor földönfutó lesz


valami nagy álma van, amit te ökörségnek tartasz, de ő szeretné megvalósítani


szeretője van/titkolt gyereke van, annak kell a pénz

2013. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem semmit se csinálj, nem kell ennek nagy feneket keríteni.
2013. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Rákérdezel. Nyilván ha nincs sok titkolni valója akkor elmondja. Ráadásul a megtakarítási számláról egy ideig azt hiszem nem is tud levenni pénzt, csak utalni rá. Lehet hogy gyűjt valamire. Vagy ha netán elváltok azért legyen megtakarítása. Bármi lehet. Kérdezz rá.

Ha viszont kinyomoztad, és nem véletlenül jöttél rá akkor veszekedés is lehet belőle.

2013. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Mindenképp beszélj vele. Oké, hogy sokan a vagyonközösséghez úgy állnak manapság hozzá, hogy inkább ne legyen, na de ezt is "illik" tisztességesen, előre közölni a másikkal (erre való a házassági szerződés).

Ha a férjed sunyiban, szó nélkül rakosgat félre, az bizony nem jó jel, a magad érdekében kérdezz rá.

2013. okt. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Ezt csinálta unokatesóm felesége is,aztán végülis 4 év után elváltak,mert a nőnek lett új hapsija.
2013. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%

hűűű, vajon mi szörnyűséget írtam, hogy így lepontoztak? :D

talán csak reális vagyok? :)

2013. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%
Talán tervei vannak vagy gondol a jövőre is és tudja hogy te csak szemhéjpuderre koltenéd.
2013. okt. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%
talán nem veled tervez hosszútávra...
2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!