Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan kedveskedjek a férjemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveskedjek a férjemnek? Olyan gonosz vagyok vele mostanában.

Figyelt kérdés

Annyira sajnálom, hogy csúnyán beszélek vele de ezt mindig csak utólag látom be. Gondolom a terhesség miatt van. Modtam már neki, hogy ne haragudjon rám és azt mondta nem haragszik. Vasárnap feldobtam egy kicsit a hangulatot, megszerveztem a napunkat de sikeresen elrontottam azt is. Alapból kedves vagyok mert imádom csak már néha ilyen napjaim vannak. Szeretném, hogy munka után jól essen neki haza jönni, ne azt gondolja, hogy na hurrá, mehetek haza a sárkányhoz. Minden nap kajával, tisztasággal várom, mellette szeretném ha jó emlékei is lennének ezzel az időszakkal :)

27/N


2013. szept. 20. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először dobd fel a saját kedved, aztán menni fog az övé is :)

Ne bosszankodj piti dolgokon.

2013. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan tombolnak benned a hormonok a terhesség miatt. Én szerveznék vmi olyan programot,amit szeret, pl. vennék két színházjegyet vagy mozijegyet olyan előadásra/filmre, ami érdekli.

Utána otthon egy kis masszázs, kényeztetés. De az én férjemet könnyen boldoggá lehet tenni egy jó kis motoros újsággal is, amit bújhat egész este nyugiban :D

2013. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, csak én még terhes se vagyok, nekem elég hozzá a Mikulás. Persze az szerencsére nem tart 9 hónapig. Én mindig bocsánatot kérek, és elmondom neki, hogy mi miért van. Mert bizony néha ő bosszant fel, persze én se reagálom le úgy, ahogy kéne. De neki pl. szokása, hogy 20-szor megkérdez valamit, amitől én agyvérzést kapok. Szóval megbeszéljük, és így 6 év után már a Mikulás se olyan vészes. Persze lehetne jobb is. És egy jó tanács: mielőtt bármit is mondanál, vegyél egy nagyon mély levegőt és gondolkozz, mielőtt megbántod. És tényleg ne húzd fel magad hülyeségeken. Egyébként meg főzd/süsd meg a kedvencét, és dobd be magad. ;)
2013. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kedvességnem nem megjátszottnak kell lennie hanem szívből jövőnek.

Bentről kell jönni tudom, te is onnan szeretnéd de így nem lehet megtervezni!

Te ismered a párod és alap hogy tudod hogyan tudod levenni a lábáról, de én kívánok hozzá sok sikert.

2013. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Hát, ránk még kemény 4 hónap vár. Nem akarok én ilyen lenni csak egyszerűen bunkón, flegmán jön a válasz és olyan hülyeségek miatt kezdem el piszkálni, hogy mért nincs bezárva az ajtó (??), utána meg kérhetek bocsánatot. Szerencsére egy végtelenül türelmes ember, mondjuk én a helyében már rég szekrénybe zártam volna magam.

Na hát ő is elvan órákig autós/motoros újságok, filmekkel (még egy doboz színes ceruzának is tudna örülni :D) de akkor azzal foglalkozna csak és azt szeretném, hogy közösen töltsük az időt boldogan. Ma délután sütit fogok neki sütni, aztán jó lenne az estét és a következő két napot is szépen eltölteni :) Lehet, hogy megkérem, hogy mozizzunk is :)

2013. szept. 20. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hm, nálunk ha dilibogyó vagyok, jön a férjem, leültet és megkérdezi, mi a baj. Mert teljesen normális, ha az ember néha padlóra kerül, és máson tölti ki a mérgét, baját. Nyilván oka van annak, hogy ilyen vagy, és ezért nem tartozol bocsánatkéréssel, de mondd el neki, hogy mitől voltak ilyen napjaid.
2013. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarázd el a dolog miértjét,és biztosítsd a szerelmedről.Aztán gondolj bele az ő helyzetébe,neki sem könnyű állandó feszültséggel teli légkörbe hazaérkezni.Próbálj meg ellazulni,könnyedebben venni a dolgokat,mielőtt cselekedsz vagy megszólalsz,gondold át,neki hogy esne.Több közös program,kettesben töltött idő és beszélgetés,több lazaság!
2013. szept. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy turelmes a ferjed. A hormonok mar csak ilyenek.. sajnos. Nalunk 3 ev utan sem sikerult megertetni vele, hogy havonta par napig erzekenyebb vagyok, jobban felhuzom magam barmin. Pedig tudja, de megsem kepes jobban reagalni.
2013. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!