Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti belemennétek így a házaságba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek így a házaságba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és tervbe van véve az esküvő. Viszont a minap beszélgettünk és kiderült,hogy ő bizony benne lenne a hármasban. Elsősorban persze a 2 lány 1 fiú fellálásban,de 2 fiú egy lány se lenne neki gond.

Erkölcsi szempontból nem csapta ki nálam a biztosítékot,hiszen régebbi kevésbé komoly kapcsolataban már én is eljátszottam a gondolttal.

Közben rájottem arra,hogy ez most más,mert ő a szerelmem akivel egy egész életet szeretnék leírni és rettentően fájna látni egy másik lánnyal,na meg én sem akarok rajta kivül semmilyen más férfivel együtt lenni.

Ebből aztán az kövekzeik,hogy felmerült bennem,hogy részéről miféle szerelem az ahol szívesen lefeküdne más nővel is és egyáltalán nem okoz gondot engem más férfival látnia,így meginogtam hogy van e értelme a házzaságunknak.

Nekem vannak nagyon romantikus elképzeléseim a házasságról vagy nektek sem férne bele?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 30. 14:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Az, amit leírtál, egy huszonéves fiatal kevésbé komoly kapcsolatába férne bele, érzelmek nélkül, de egy házasságba nem szerintem.

Nekem a 3as felér egy megcsalással, semmivel nem különb, ha a hátad mögött vagy pedig előtted csinálja... Tegyük fel, nem mész bele, és tegyük fel, hogy elfogadja, meg tudjátok beszélni, összeházasodtok. Őszintén, nem fog eszedbe jutni később, hogy vágni fog arra a 3.-ra, amit nem adtál meg neki?

Vagy ha nem fogadja el azt, hogy te nem mész bele, akkor te is tudod, mennyire komoly ez a kapcsolat...

23N

2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__45..

Ez egy korábbi kérdés linkje, szerintem sok tanulság van benne

2013. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Férfiak 99%-át izgatja a hármas szex.
2013. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Lerágott csont a téma,ettől függetlenül leírom a véleményemet.Hasonlóképpen gondolkodom,mint te.Nálam ez nem férne bele egy kapcsolatba,házasságba,de mindenki más,ezért nem ítélkezem.Van,akinél ez abszolút természetes dolognak számít,én nem török pálcát felette.Ha jól esik neki,csinálja.
2013. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%
Én nem mennék bele a helyedben. De ez én vagyok. Eleve aki szereti a másik embert ki sem bírja, hogy mással lássa szexualizálódni, hát még benne is lenni.
2013. okt. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%
Az a felvetés pedig,miszerint majdnem az összes férfit izgatja a hármas szex gondolata,annyival kiegészítendő,hogy a felállás azért nem mindegy.Két férfi esetén azért sokuknak nem annyira tetszene a szituáció,mivel nem szívesen osztoznának a barátnőjükön,feleségükön.Fordított esetben viszont menne a nyálcsorgatás.Mint amikor két búzát elítélnek,viszont két leszbikus pajzán dolgai izgatóak számukra.Érdekes dolog ez.
2013. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

itt igazából nem az a kérdés,hogy belemnjek-e,hanem,hogy vajon tényleg szeret-e a párom, mert minnél többet gondolkozok ezen a témán sajnos egyre inkább azt gondolom ha valóban szeretne,nem lenne erre szüksége.

persze lehet,hogy ez is beállítotság kérdése.

2013. okt. 30. 14:18
 8/28 anonim ***** válasza:
43%
Ha gyakorin kell megérdeklődnöd akkor NE
2013. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, úgy nem szeret, hogy az elég legyen egy stabil házassághoz. Inkább elfogad minimális érzelemmel, de szeretni abszolút nem szeret.
2013. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
62%
(3) Az egy dolog hogy izgatja őket. Az meg már egy másik, amikor végig kell nézniük ahogy egy másik bika beteszi a nőjének a farkát.
2013. okt. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!