Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek így egy kapcsolat...

Belemennétek így egy kapcsolatban? Közös udvar az exfeleséggel?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem nemrég valakivel, nagyon jól megvagyunk, egyetlen dolog zavar. Egy kicsi faluban él, szinte a szomszédtelepülésen, mezőgazdasággal foglalkozik. Elvált, van két gyermeke is a volt feleségével. Anno úgy tervezték a házat, hogy ott laktak a volt felesége szülei is, külön bejáratú, de összeépített ház, közös udvarral. A ház mivel vidéken van szinte nem ér semmit, pár milliót adnának érte, de sokkal többet költöttek rá (csak a konyhák, fürdőszobákra többet költöttek szerintem, egyedi megoldások, minőségi anyagok) Nem tudták eladni a házat úgy hogy jól járjanak, így úgy egyeztek meg a párom megy a kisebbik részbe (egyébként az is amerikai konyhás, két hálós, nagyon klassz rész, elég is lenne egy teljes családnak is) Úgy gondolták majd idővel megoldják, de ennek már 7 éve.. Azóta így élnek, a voltfeleség párja már évek óta ott él, közös gyerek is van. Páromnak is volt már nője aki ott élt. Látszólag jól megvannak, jó a kapcsolatuk, baráti. Féltékenység nincs is bennem, látom, hogy tényleg csak barátok, a volt felesége is boldog kapcsolatban él. Mégis zavar ez az egész. Mi van ha együtt maradunk? Tudnék így élni? (mindketten a földből élnek, így elköltözni sincs esély)
2013. okt. 25. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnák igy élni,de ez Én vagyok.
2013. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"tudnák" -.-
2013. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az zavarna ha panelban lennének szomszédok?


Az udvar közös?

2013. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék így élni, de tudom magamról, hogy nagyon féltékeny típus vagyok, akkor is idegeskedem, ha nincs rá okom, másrészről, egyenlőre össze sem jönnek olyannal, aki elvált és gyereke is van már. A mezőgazdaság viszont nagyon vonz és szeretnék falun lakni, nagy kertes házban, állatokkal, szeretnék a földből élni. Neked kell eldöntened, hogy mi fér bele, ne hallgass másokra. Sok boldogságot, bárhogy döntesz.
2013. okt. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén szólva engem is zavarna.Nincs más megoldás?Esetleg először közös albérlet, máshol, külön?
2013. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Azért eltelt 7 év, ők jól megvannak, neki is van új párja, mármint az exnek, szerintem nem lenne kibírhatatlan. Én megpróbálnám a helyedben.
2013. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én tudnék így élni.Feltéve persze ha az ex normális nő.Egyébként sosem értettem miért is muszáj a párunk "múltjával" rossz viszonyba lenni,azért lehet velem mert az előzővel nem ment.Az exet mindég szapulni, kiiktatni,hatástalanítani,megsemmisíteni kell,na akkor majd jól érzem magam,akkor jó lesz a kapcsolatunk a párommal.

Én is több embernek az ex,vagyok és egy koron túl már mindenki valakinek ex.

2013. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám, mert így látatlanba nem tudom.

Mindent megtennék, hogy boldogok legyünk és ne zavarjon az ex.

2013. okt. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez simán vállalható. Meg kell próbálni, ha nem működik, zavar nagyon, akkor még mindig leléphetsz.
2013. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
7 éve ex. Nem hiába ex ... Ezen gondolkodj el. Én azért nem élnék ott, mert a földből élés nem az én világom.
2013. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!