Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A ti ferjetek mindent megtalal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti ferjetek mindent megtalal a sajat otthonaban?

Figyelt kérdés

Nem szidom, inkabb viccesnek tartom a dolgot, de konkretan az en ferjem hosszu evek utan sem talal meg sok dolgot, amit elvileg "keres".

A hutoben, konyhaszekrenyben csak azt latja meg, ami elol van, ha pl egy kilonyi paradicsom ele bekerul egy doboz sajt, akkor mar kijelenti, hogy nincs itthon paradicsom. De ugyanez van a ruhasszekrenyben is, csak azt veszi eszre, ami felul van, vagy az elso vallfakon, a tobbi ruhat mar nem latja meg, nem keresi.

Az iment pl a cipojet kereste "mindenhol" 5 percig, a helyen volt, a cipos szekrenyben, csak acsizmam szara felig rahajlott, igy mar nem latta meg.


Azt hittem, hogy ez egyedi, de epp itt volt a baratnom es vigyorgott, mert az o ferje kb ugyanezt csinalja.


Ez gyakori? :)


(Nem tagadom, nekem is van hasonlo volumenu dolgom, biztosan tobb is, csak mas jellegu.)


2013. okt. 30. 22:02
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Apa a hűtőben sosem talált meg sose semmit, a sótartót azt SOHA nem tudta hol tartjuk, pedig 10 évig ott volt a konyhapulton :D
2013. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tipikus pasitulajdonság:)

Ha pl letesz egy nadrágot, amit 5 cm-vel arrébb teszek már nem találja és közli, h ELPAKOLTAM XD

Szoktam is neki mondani, h szólongasd drágám a pénztárcádat, hátha jelentkezik, h itt vagyok :D

Pólókat összehajtogatom de még nem pakoltam a szekrénybe csak az asztalon van, keres pl egy törölközőt, mondom ott van a hajtogatott ruhák közt az asztalon, de ha nem legfelül van már "itt nincs".Erre megemelek 1 db ruhát ról és a kezébe nyomom :D Hűtő detto :)))) Hú, tudnék mesélni:)))

2013. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 Jégtánc ***** válasza:
60%
Dettó ilyen az én leendőm is:))
2013. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
Igen, elég gyakran előfordul. Amikor összeköltöztünk egyszer egy kicsit összekaptunk, mert én "elpakolós" vagyok és ha nem talált (látott) meg valamit, egyből úgy kérdezte, hogy "hová tetted el?" Na, én helyreraktam, hogy itt mindennek megvan a helye, figyeljen és tanuljon. Úgyhogy már egészen profi, de a hűtővel a mai napig vannak problémák, pedig nem túl nagy és nem is túl zsúfolt... De tényleg nem veszi észre. Ma már csak nevetek rajta és a kezébe adom. Nem idegesítően csinálja, és normálisan kérdezi. És tényleg elhiszem neki, hogy vaksi.
2013. okt. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 SzilKa ***** válasza:
77%
Az én férjem is ilyen. Most is, hogy kint dolgozom Németországban pár hónapig, időnként kérdezi telefonon, hogy mit hol talál meg otthon, pedig 10 éve élünk együtt abban a lakásban :) szerintem ez vicces :)
2013. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
32%
az én barátom meg mindig ha keresi valamijét, akkor így üvöltözve szétpakolja az EGÉSZ házat, mindent szétdobál és keres, én meg halál nyugodtan közlöm vele, hogy és már a táskádban megnézted? és mindig ott van :DD
2013. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Ja, nálunk is a család férfitagjai csak azt találják meg, ami felcimkézve az arcukba van nyomva.
2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
82%
Én férfi vagyok, és részben igaz rám, de csak részben. :) Szerintem a lényeg az, és ettől függ minden, hogy mennyire érdekli az adott dolog. Engem a ruhák például nem érdekelnek, ezért aztán nem fogom áttúrni a szekrényt, mert eszembe jutott, hogy van egy másik pólóm is, ami esetleg jobban illik az adott nadrághoz. Az ételeket és italokat viszont elég jól észben tartom, sőt nemcsak azt, mi van itthon, hanem azt is, mi mikor jár le körülbelül. ;)
2013. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Ugyanezek nalunk is, amiket felsoroltatok.

Az en ferjem sem bunkon kerdezi, sot, sokszor mar nem is kerdezi, csak siman nem keres tovabb.

Engem egyedul a porgetett fel jobban a multkor, a paradicsom, amot irtam. Merthogy csak neki veszem, mas nalunk nem eszi, sokaig ott allt a paradicsom, mert nem ette soha, mar lottyedtek voltak, akkor emlitettem meg neki, hogy szoljon, ha mar nincs ra igenye, akkor nem veszek meg ilyen sokat. Ekkor mondta, hogy o minden este "kereste", ette volna, de azt hitte, hogy nem vettem neki es nincs itthon. Hm... :D

2013. okt. 30. 22:16
 10/34 anonim ***** válasza:
68%
Na igen, néha meg sem próbálják keresni. Az én volt férjem is megállt a hűtő előtt és megkérdezte, van-e tej. Mondom kinyitod a hűtőt, megnézed. Ugyanis nem volt percre pontosan a fejemben, hogy épp hol tart a fogyasztásunk, ha épp készültem bevásárolni menni akkor előtte megnéztem.
2013. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!