Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a ti férjetek is infantilis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ti férjetek is infantilis, az miben nyilvánul meg? Ki lehet ezt nőni?

Figyelt kérdés
Az én férjem 29 éves és elég sok mindent nem vesz még komolyan. Az első házasságából született gyermekével nem foglalkozik, átmegy a piros lámpán, komolyan sok mindent nem lehet vele megbeszélni, nem veszi komolyan, ha bajom van vele stb. De sok előnye is van ennek: pl. nagyon jó humorú férfi - sokszor előfordul, hogy potyognak a könnyeim, mert rosszul esett valami, de közben kacagok, mert tudom, hogy mindjárt elkezd csikolni és rögtön kibékülünk. Nem veszünk véresen komolyan semmit és igazából a nagy problémák is hamar megoldódnak, mert nem tudok haragudni rá - vissza tudja hízelegni magát. Szerintetek ki lehet azt nőni, hogyha valaki infantilis? Egyébként az anyukája infantilizálja, mert még mindig gyerekként kezeli. De ő ez ellen határozottan nem is tiltakozik. Mikor fog megkomolyodni szerintetek? Van a környezetetekben ilyen ember?
2013. okt. 19. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ő már ilyen marad szerintem. A férjed örök gyerek, nem növi ki soha.
2013. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
9%
Könyörgöm, nincs 30 éves!!!!! Ez a normális, amit csinál. (mondjuk a piroson áthajtásra egyszer ráb.a.szik majd)
2013. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Megcsinálni jó volt a gyereket, utána meg szarik rá.

Gusztustalan egy gyökér!


A piros lámpán áthajtással meg remélem ő fog kimúlni, nem pedig egy ártatlan.


Megérdemlitek egymást.

2013. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Örülj neki, hogy ilyen. Az én párom is ilyen. Sőőőt kapaszkodj meg én is, pedig mi folyamatosan dolgozunk. De mindig úgy vagyok vele, hogy inkább jobb ma örömmel, mint holnap szajha körömmel. Ez mindenre vonatkozik. Nevetünk, bohóckodunk, jobb így mint mereven.
2013. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem autóval megy át a piros lámpán, hanem gyalogosan.
2013. okt. 19. 18:27
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

Azért ez nem a cuki "örök gyermek" kategória. Az, hogy valaki nem vesz mindent véresen komolyan, akár még pozitív tulajdonság is lehet, de azzal, hogy átmegy a piroson nemcsak a saját, de mások testi épségét/életét is kockáztatja, arra meg, hogy a gyerekével nem foglalkozik, más jelzőt használunk, nem az infantilist.

Nagy változást szerintem már ne várj, de ha ilyen nemtörődöm, az még sok gondot fog okozni a közös életetekben is. Neked azt ajánlanám, beszélj vele, mondd el neki, mi nem tetszik, és ne engedd, hogy hülyéskedéssel elterelje a szót. Őszinte részvétem, én megőrülnék egy ennyire férfiatlan társ mellett. Jó humora olyan férfinak is lehet, aki felelősségteljes.

2013. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Én vagyok ilyen pasi 35 évesen és nem hiszem hogy ezt ki lehet nőni,fater 63 évesen is ilyen,vonatmakettek,távirányitós tankcsatázunk,stb :D

Munkám elég felelősségteljes,azt nem lehet elpoénkodni,de azon kivül nem unalmas az élet mellettem :D

Kedvesemmel nagy szerencsém van mert már rég elfogadott és ilyennek szeret :)

2013. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, te kib.aszott mázlista :D:D
2013. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó amikor valaki ilyen,mondjuk ha más szülsz majd egy-két gyereket,akkor kicsit fárasztó lesz,hogy Ő nem férfi lesz melletted,hanem a 3. gyereked.Hosszútávon fárasztó,nem társ.A volt férjem volt ilyen,14 év után váltunk el,nem bírtam,hogy minden családdal kapcsolatos teher rajtam van,Ő mindent elpoénkodott,ami csak egy darabig szórakoztató.
2013. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam írni, hogy ez addig vicces, amíg gyereketek nem lesz. Aztán ott lesz ő, mint 2. gyereked, aki ráadásul nem is a "te gyereked", hanem az anyuci pici fia... És hát sejtheted, ha az első gyerekével nem foglalkozik, a leendő közössel mennyit fog. Tesóm is emiatt vált el, 2 gyerek után. Azóta az exe egy húsz éves csajjal van együtt, éli a húsz évesek világát, az, hogy már a 40-hez van közelebb, nem számít.
2013. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!