Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Neked nem szokott olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked nem szokott olyan lenni, hogy már nagyon eleged van a férjed hobbijából?

Figyelt kérdés

Az én férjemnek két nagy hobbija is van. Az egyik a fotózás a másik pedig a bringázás. Nagyon sok időt tölt ezekkel és nagyon sok pénzt is költ rájuk.

Eddig egyiket se tettem szóvá, tiszteletben tartottam a hobbijait. De nagyon sokszor bennem, hogy megmondjam, hogy most már ebből elég. De valahogy nem érzem jogosnak beleszólni. Pedig olyan jó lenne ha több időt tölthetnék együtt a hobbijai "kárára" meg sokszor az ezekre költőt nagyon sok pénznek is lenne jobb helye.

Ti, hogy vagytok ezzel? Szóvá tennétek ezeket a dolgokat vagy hagynátok hagy csinálja?


2013. nov. 1. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem tenném szóvá,hanem vele tartanék, ha megtehetném.
2013. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Nálunk ugyan ez csak számitógépre költ pedig ha gyerek lesz akkor babakocsira kell költeni :)
2013. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ez a két hobbi pont az amiben te is és ha vannak gyerekek is részt vehetnek.

Ne a hobbi ellen legyél hanem azért szoljál, hogy te is vele tarthass.


Szervezzetek bicigli túrákat fotozni kísérd el, legyél kritikusa a képeinek...

2013. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó a kérdésed. Kezd nagyon elegem lenni a férjem hobbijából (horgászás). A probléma az, hogy kezdem azt hinni, hogy ez már nem hobbi, hanem MÁNIA. Pedig szentül állította, hogy ha meglesz a kicsi, visszavesz magából. Hát nem így lett. Hiába teszem szóvá, őt ez kapcsolja ki a stresszes munkájából. Valahol megértem, de tényleg nagyon idegsítő már, hogy mindig a horgászatot helyezi előtérbe.
2013. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Én örülök, hogy a férjemnek van hobbija. Sokkal értelmesebb dolog, mint dögleni a tévé előtt vagy vedelni a kocsmában. Sok pénzbe kerül igen, de megdolgozik érte.
2013. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Én is horgászfeleség vagyok, már 26 éve.Szerencse,hogy én is hasonlóan csendes,természetkedvelő vagyok,mert én is megyek vele horgászni!

Régen engem is zavart,és idegesített,mkor a haverjával lelépet napokra.Meg aztán a horgászengedély, botok, orsók,hasonló ára,elég költséges ez is.

De mióta nem iszik, elnézem neki,és elmegyek vele,és ketten megiszunk 1 üveg sört....:)


Szerintem fogadd el, nem rossz hobbi a fotózás, a lányom fotósnak tanul.A fiam meg bringázik, több ezer km.-t tekert le.

Tényleg jobb, mintha nőkre, cigire, piára költené a pénzt,meg kártyázni,kocsmázni járna.

Próbálj vele tartani!

2013. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Neked van hobbid?


Örvendj, hogy a férjed értelmes életet él a természetben, kipiheni az idegi fáradalmakat, és nem rajtad, a családon vezeti le, s nem a tévé előtt ül, eszik-iszik, hízik, nem a kocsmába jár.


Egyénisége van!

2013. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%

Minden rendes férj az

- veri az asszonyt,

- otthon sörözik és

- nézi a "barátok köztet".

2013. nov. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem akkor zavar, ha túlzásba viszi és előrébb helyezi, mint engem.


Én szóltam is neki, hogy azért legyen már határa a szenvedélyének, mert lassan a kapcsolatunk rovására megy. Mondjuk ő számítógépes játékkal játszik...és van, hogy egész napokat tölt el ezzel, amikor van rá ideje.


Nem költ rá sokat, de ha indokolatlanul sokat költene rá azért is szólnék. Amennyiben megtehetjük, akkor viszont szerintem felesleges lenne bántani emiatt. Szóval ettől is függ.


Amúgy én mindent meg szoktam beszélni a párommal, fel sem merül, hogy egy ilyen jellegű probléma/helyzet ne kerüljön szóba. Ha valami zavar minket, akkor megbeszéljük. "Néma gyereknek anyja se..." Ehhez durvának sem kell lenni. Az én párom pedig nem hímes tojás, hogy minden szavammal vigyáznom kelljen. Nem is akarnék olyan férfivel együtt élni.

2013. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na igen, épp ma volt emiatt egy nagy kiakadásom. Nálunk ez a hobbi a horgászás. Igazából én amikor tudok megyek vele, meg már néha én is várom, hogy menjünk, de most pl. péntektől szerdáig horgászni van és ez kicsit sok. De már lenyugodtam. A pénz nálunk mondjuk nem gond, mert nem költ erre annyit, hogy a megélhetésünk kárára menne.
2013. nov. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!