Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nem vagyok boldog a férjemmel.

Figyelt kérdés
Húsz éve vagyunk együtt, van három gyerekünk. A férjem imád engem de nekem ez túl sok. Nemrég megismerkedtem egy pasival, (nem feküdtem le vele) kérte költözzem össze vele de kikötötte, hogy a gyerekeimet nem vihetem. Most mit tegyek? Egyedül nem tudom felnevelni a gyerekeket ezért csak akkor tudnám elhagyni a férjem ha lenne egy másik pasi aki segítene ebben. Úgy érzem megőrülök. Adnátok tanácsot, hogy mit tegyek?
2013. nov. 4. 07:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
A Te életed, Te döntesz. Viszont nekem nincs az a pasi, aki miatt elhagynám a gyermekeimet! Soha!
2013. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

20 éve vagytok együtt .akkor a te dőben még az volt hogy ami elromlott azt megjavitottàk nem kidobtàk.

Milyen pasi az akinek nem kellenek a gyerekeid csak te? Ha a férjed szeret, akkor miért nem vele próbálod megjavitani a kapcsolatot?

Beleuntál a férjedbe és feldobnàl mindent egy f@cert? A gyerekeidre nem gondoltàl? Nem írtál semmi rosszat róla igy igy gondolom nagy gond nincs.akkor meg tényleg nem értelek. Hova lesz a világ? !

2013. nov. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Ilyen pasi biztos nem kellene.A gyerekeidnek olyan törést okoznál amit sosem bocsájtanának meg.Ne dölj be a szép szavaknak.Dobd a pasast.
2013. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%

Jó dolgodban nem tudod, hogy mit csinálj?


Szakadjatok ki a hétköznapokból, menjetek el néhány napra kirándulni, vidékre, külföldre, bárhová, ahol kicsit gazdagíthatjátok az ellustult kapcsolatotokat.


Becsüld meg a téged szerető férjedet, akinek te és a gyerekei a legfontosabbak.


Hogy állhatsz szóba egy olyan alakkal, aki a meg akarja veled tagadtatni a gyerekeidet cserébe azért, hogy feldobja a szexuális életedet?


Belegondoltál te ebbe?

2013. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után neked még megfordul a fejedben elmenni vele? Te kellenél, de ami hozzád tartozik nem? Ők már veled vannak. Vagy várj amíg felnőnek. Egy férfi miatt hagyott volna el anyukám szerinte soha többé nem beszélnék vele.
2013. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én már nem szeretem a páromat. A gyerekeimet nem akarom elhagyni de egyedűl nem tudom eltartani őket. Nem tudom mit tegyek, maradja a férjemmel és őrüljek meg?
2013. nov. 4. 08:12
 7/28 anonim ***** válasza:
93%

Nem, akkor menj el a pasival egyedül és veszítsd el a gyerekeid!

Engem is egyedül nevelt fel anyukám semmi bajom élek.

2013. nov. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem szereted? Van valami konkrét oka is? Vagy csak divat ma ez a "kialszik a tűz" viselkedés???
2013. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem fogsz beleőrülni abba, hogy nem szereted a férjedet. Számtalan nő élt eddig is úgy, és él ma is úgy, hogy kihűlt a kapcsolata. Olyan nő, aki tudta, hogy felnőtt emberként felelőssségel tartozik a gyerekeiért, és mint szülő, nem az első - sem vágyaiban, sem álmaiban, semmi másban - hanem mindig csakis a második a gyerekei mögött.


Tönkretennéd a gyerekiedet csak azértt, mert egy öntelt, önző barom pasi szerelmet hazudik neked, csak mert kapuzárási pánikod van, mert eszedbe jutott, hogy mots aztán "nagyon megvalósítod magad"? Jó, csak menj. De ha a gyerekeid a halálos ágyadon sem hoznak neked egy pohár vizet sem, akkor tudd, hogy ez a te döntéseid következménye és azt kapod, amit megérdemelsz.


Ps: Önző emberek nagyon ritkán szoktak megőrülni.

2013. nov. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Már miért gondolod, hogy beleőrülnél, ha egy olyan férjjel maradsz, aki imád téged? nekem ez túl magas.

Inkább kapuzárási pániknak tűnik a dolog.

De nézz már mélyen a szívedbe, tényleg elhagynád a gyerekeidet egy általad alig ismert férfi kétes ígérgetéseiért? Ha erre igen a válasz, akkor szörnyen sekélyes ember vagy.

2013. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!