Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól érzem hogy megcsal a feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem hogy megcsal a feleség?

Figyelt kérdés

Távol vagyok tőle, ez amolyan táv házasság lett a pénz miatt, és mostanában elég sokat veszekedünk.

Féltékeny vagyok nagyon, és ő e miatt ideges.

Azt mondja hogy én idegesítem, és hogy görcsöl a hasa bármikor beszélünk mert tudja hogy fel fogom idegesíteni.

Fenyeget hogy el hagy vagy ami még rosszabb azt mondta hogy elmarom és akkor tényleg meg fog csalni mert ha már mondom akkor oka is legyen.


Nem tudom fura érzés mert nekem erről az jut a gondolatomba hogy van valakije!


2013. nov. 8. 22:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha még esetleg nincs is, akkor van esély hogy belekergeted a féltékenykedéssel. Az semmi jóra nem vezet, próbáld meg leküzdeni.
2013. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Remélem nem, nem szándékos de annyira féltem, van hogy 2 hónapot is távol vagyok tőle.
2013. nov. 8. 22:20
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

hát akkor talán jobb lenne,ha onnan a távolból nem szemrehányást kapna..hanem egy kedves sms-t...még a házasságot is fele lehetne pezsdíteni...kezdj el írni sms-t..ne hívd.majd akkor, ha már van valami tűz


sms..ne szemrehányás..kedves, szexis és ő is úgy fog rá reagálni, próbáld ki...

2013. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
98%
Te örülnél ha az ember akit szeretsz napi 5 ször felhiv és folyamatosan ezt hallod : úristen miért mentél kávézóba a munkatàrsaiddal? Biztos van valaki aki tetszik neked, megcsalsz, mivan miért vagy ideges akkor tényleg igaz amit gondolok hogy megcsalsz, nem szeretsz már, megcsalsz, biztos lefeküdtél a főnököddel.... ?!?!? Szerinted? Na én tuti kiba@ nàlak mi t macskát sz@rni ha ebből állni a telefonbeszélgetések 90% -a.
2013. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%

Van itt egy szegény nő, akinek teljesen féltékeny lett a férje a távházasság alatt, konkrétan már mindennel zaklatja (hová megy, kivel telefonál). Hidd el, ez semmi jóra nem vezet, az a nő is már kivan idegileg. Remélem, megoldódnak a gondjai, és a tieid is.


Azt gondolom, a feleségednek nincsen senkije rajtad kívül. Ne kérdezd miért, ezt gondolom. Viszont, nyugalmat kell adnod neki, ha vele akarsz maradni. Ajánld fel, hogy ne beszéljetek két napig. Vagy hogy egy ideig csak írásban értekezzetek, írjatok egymásnak kedves üzeneteket. Vegyél valami nagyobb ajándékot (egy szép ruhát, ékszert, akármit), add fel postán, és írj hozzá egy bocsánatkérő kártyát. Próbáld meg nem idegesíteni, igyekezz bízni benne.


Meddig tart ez az állapot? Meddig terveztek távol élni egymástól? Ha nincsen terv, nem tudjátok, mikor lesz vége, az sokat nehezít a helyzeten.

2013. nov. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon rossz úton jársz barátom!!!!!

Az én apám is egy ilyen és ö sincs itthon.

Anyám életét megmesterkedik a féltékenységével és elmarta magától a gyerekeit is el is váltak. Ne járj igy!!!!!!!!!!!!!!

2013. nov. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Bocsi azaz Megkerseriti
2013. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%
és akkor mi van ha megcsal. úgyse tudsz róla :D
2013. nov. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Játszunk azzal,hogy nem a féltékenykedéssel indítod/zárod a beszélgetést hanem:a párod egyedül kénytelen mindent megoldani otthon!Elképzelhető emiatt is ideges lehet és a te számonkérésed is lehet további frusztráció nem beszélve az egyéb megjegyzésekről.Van közös tervetek a beruházások területén? A feleséged dolgozik? A nejed hogy érzi magát a munkahelyén? Külön laktok vagy a szülőknél? Megkérdezhetnéd tőle mi az ami hétköznapokban a legjobban idegesítheti? Meg tudnátok oldani,hogy a feleséged elutazzon hozzád? Neki is lenne egy pár nap kikapcsolódás és azt eltölthetnétek kettesben esetleg némi programot is be lehet csempészni az együttlétbe?
2013. nov. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"Jól érzem hogy megcsal a feleség?"


JÓL!!!


De ha itthon leszel, akkor is meg fog csalni...

2013. nov. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!